Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan nő a pénisz? (Hány...

Hogyan nő a pénisz? (Hány éves kortól? , Hány éves korig? , Mitől függ mennyit nő? )

Figyelt kérdés
Elég e a méretem és fog e még nőni? (Merev 14,5 cm...15/F)
2015. nov. 29. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Már most jó a méreted. De 18-20 éves korig általában még nő egy kicsit, de már nem olyan ütemben mint az elmúlt 2-3 évben. Ne aggódj! Jó lesz az.
2015. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mint a gomba! Ha sokat ülsz fürdőkádban, akkor nagyobb és vastagabb lesz. Csak arra vigyázz, hogy néha emeld ki levegőt venni, mert ha folyamatosan víz alatt van, akkor dagadt lesz.
2015. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Húsvét-szigeti módszert! Igaz, hogy azt a fül nyújtására találták ki.
2015. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
" Hány éves korig?" apám 65 éves és 15 cm . sztem már lealkonyúlt neki! :D
2015. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
4es ,rosszul gondolod a dolgot .Lehet hogy még rád verve sok mindenben .
2015. nov. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kókai János válasza:

gondolj bele, hogy már 1 ujjal orgazmust lehet okozni egy nőnek ami jóval rövidebb mint 14,5cm!és ne a po.nót vedd alapul!azok csak elferdítik az értékítéleted.

és egy jó tanács: törekedj arra, hogy a lány élvezze a veled eltöltött minden percet, és így te leszel a No.1! :)

és egy érdekes történet a csajok felszedéséhez(de ne csak fizikailag élvezd a partnered, hanem érezd is jól magad vele ahogy az előbb már említettem!)

[link]

2015. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Lepontozók kiélveztétek már magatokat .

A válaszomat meg úgy is príviben írom meg .

Nekem van bőven pontom,van miből leadni.De ti sem usszátok meg pont leadás nélkül .Látom szépen alakul a válaszokra adott százalékotok .Hahaha

2015. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!