Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eltört a péniszem?

Eltört a péniszem?

Figyelt kérdés
Maszturbáltam fürdés után, fájdalom pukkanás, reccsenés semmi nem volt, mentem ki éjfél fele pisilni, és meg volt duzzadva a péniszem közepe, nem fáj meg semmi, de ha feláll akkor is meg van, és nagyon könnyen hajlik ls puha ott a pénisz, mi lehet? Nem lila, nem vörös, semmi, olyan mintha meglenne vatagodva ott a bőr a péniszen. 15/f

2015. dec. 23. 23:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A pénisz nem törik el. Nincs benne csont. Egyéb kérdés, kedves 15 éves fiatalember?
2015. dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Utolso már be is van linkelve, igenis eltörhet csak nem épp olyan látványosan mint egy csont. Ha nem hiszed irány a google
2015. dec. 23. 23:51
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó mind1.. Eltörik vagy nem törhet el meghajlik vagy nem hajlik nem ez a lényeg. Az a lényeg, ha olyan gondod lenne, hogy "eltört a péniszem". (Másoknak. Meghalott). Akkor az valszeg iszonyítosan fájna és a pisiléssel is nagyon gondba lennél.. Nincs semmi bajod. Előfordulhat akár egy duzzadt ér is ... Ne parázz. Elmúlik.
2015. dec. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Lantos Szilvia ***** válasza:
Nem használtál mostanában valamilyen újfajta tusfürdőt, szappant? stb... mivel írtad, hgoy nem közvetlenül utána vagy közben volt a gond... mert lehet akár allergia is... nem csaptad az ajtó közé??? (jól van ez csúnya vicc...nézd el, nő vagyok...)
2016. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!