Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj maszturbáció után a...

Miért fáj maszturbáció után a herém?

Figyelt kérdés
Néha jobban negha kevesbe. Foleg ha utana sokat állok vagy sétálok. Ülve fekve nem erzem annyira. Mi lehet az oka? 17Eves vagyok

2015. dec. 28. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
amikor vered nem a heréidet is ütögeted a kezed fonákjával? mert ha igen már meg is van a bünös
2015. dec. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

A heréknek is külön anatómiájuk van .Ilyenkor nem csak te kerülsz szexuális izgalomba ,hanem a herék is.A herék is készitik fel magukat arra ,hogy az adott pillanatban elvégezzék a dolgukat.Kinyomják magukból még azt a spermiumot is ,amit éppen akkor termeltek .Mert ugye a java azt a mellékherékből jön .Hogy ez létrejöjjön a herékben lévő rengeteg hajszálvékony izom,mind dolgozni kezd,kezdik is heréket keménnyé tenni .Amikor ezek az izmok sokáig vannak igénybe véve,utána fájdalommal tolerálják a dolgot.A természet arra ösztökéli a nemi szerveket a férfiaknál,hogy az elélvezés mennél hamarabb történjem meg./fajfenntartási ösztön / Nem arról szól a dolog,hogy húzom ,halasztom ameddig csak lehet .

Remélem válaszom valakiknek megér majd 0 % ot .

2015. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi kérdező!

Most a 2. hozzászólónak válaszolnék.

Mivel a válaszaidban rendre provokálod a negatív értékelést, így ma is és az elkövetkező időkbe is megkapod a 0 %-ot. Írjál jó sokat!

2015. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
2es, nekem megér, mert baromságokat beszélsz. A herében nincs sok kicsi izom, a vérbőség miatt nő meg a here térfogata, nem a here nyomja ki magából a spermát.
2015. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
4 es,halvány fi..od sincs a dologról .Menjél virágokat locsolni .
2015. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

Köszi 79 % os,te is ezt kapod ,nem maradok adósod .

Jó hogy irtál ,legalább tudom kinek a válaszait kell erősen "dijazni "

2015. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A hereemelő izom izgalomba jön és ha hosszú ideig tart az összehúzódott állapot, akkor izomlázhoz hasonló fájdalom jelentkezik.
2015. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
54 %-os! Az jó lesz ha díjazod a 79 %-os hozzászólásokat. Ugyan is vagyunk egy páran 79 %-osak. Legalább szerzel egy pár "barátot". Ugyanis én ellentétben veled csak nagyon ritkán válaszolok kérdésre. És akkor is csak ha értelmesen hozzá tudok szólni, vagy segíteni. De az a provokatív magatartás amit egy ideje csinálsz az már nekem is sok volt. Gondolom ezt díjazzák sokan.
2015. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
én locsolom a virágot, de attól még a herében nincs izom. sőt sok kicsi hajszálvékony izom sincs. de szavazzátok meg, és akkor lesz :)
2015. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
na akor a kérdéssel is foglalkozva: a fájdalom a maszturbálás után azonnal jeletkezik, közben jelentkezik, vagy rá órákkal később, miután sokat állsz, gyalogolsz? Amikor fáj a heréd kemény vagy sem? Vörös a zacskód? Meg van duzzadva?
2015. dec. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!