Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsa a mellizmom, mitévő...

MrEvilSk kérdése:

Furcsa a mellizmom, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok. És kB 1éve edzek, nos 2problemam lenne.. Az első az, hogy a mellbimbóm meg van nagyobbodva és csak akkor normális állapotú ha fázok:/ erről azt olvastam hogy serdülőkor miatt.. És majd atmegy? Ez igaz? A második problémám az lenne, hogy a jobb mellizmom furcsán néz ki.. A fejlődést követően.. Mi lehet a baj? Kérlek segítsetek nagyon pánikba vagyok esve. Itt a kép, kérlek segítsetek :// : [link]

#mell #bimbó #mellizmom
2015. dec. 31. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!

Ez teljesen normális. A te korodban elég gyakori, hogy egy kicsit így megnövekszik a mellbimbó környéke, de ez 16-18 éves korra szinte biztosan elmúlik. A legfontosabb a türelem. Néha, nagyon ritkán ilyen marad, de egészségügyi vonzata akkor sincs, csak esztétikailag lehet zavaró. De akkor lehet tenni ellene egy egyszerű plasztikai műtéttel. De ez tényleg nagyon ritka.

Mire gondolsz, mit látsz furcsának a jobb mellizmodon? Szerintem teljesen rendben van. A kép alapján úgy látom, nem tartod teljesen egyformán a két karodat, ezért aszimmetrikus kicsit. De amúgy minden rendben van veled.

Amúgy mit edzel? valamilyen sport, vagy csak erőépítés, vagy valami más? Ja, és ha van bármi kérdésed még, tedd fel nyugodtan. Akár privátban is kereshetsz, ha szeretnél. :)

2016. jan. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!