Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Fiúk! Ti borotváljátok a hónaljatokat?

Figyelt kérdés

vagy csak rövidre vágod, vagy szőrősen hagyod?


korodat is írd le légyszi!


köszi:)

19/F

én rövidre vágom


2016. jan. 1. 13:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Igen.


40/F

2016. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én borotválom, mert izzadósabb vagyok és sokat mozgok, ezért higiénikusabbnak érzem a borotváltat

15/f

2016. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 szamo77db ***** válasza:
63%
Én nem borotválom. Pont elég az arcomat rendben tartani!
2016. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szakál nyíróval rövidre vágom. Borotválni nem borotválom, mert túl erős a szőröm és sok lesz a benövés meg a gyulladás.

De a hátamat szívesen epillálnám, de a barátnőmnek úgy nem tetszik.

Amúgy a karomon 4, a hátamon és hónom alján 6cm-es a szőr natúrban :) "Isten adta áldás".

2016. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem mert a férfi legyen szőrös!!! Most viccet félre téve higiéniai szempontból valóban nem rossz ötlet ez de én azt értem meg akinek tényleg annyira vastag, erős, és sűrű hogy tényleg idegesíti annak jogos hogy borotválja. Én pl nem borotválom mert nekem ritka és vékony ott a szőrzetem ugyan akkor a hajam, szemöldököm baromi dús és erős, de sok helyen alig van szőrzetem, és ez apámnál is ugyanígy van, sokan azt hiszik róla hogy borotválja pedig nem neki is vékony s ritka a szőrzete ott. Nekem a barátnőm mondta 20 éves koromba amikor picit idegesített hogy ne borotváljam le még véletlenül se mert megerősödhet és akkor szívni fogok vele egy életen át. Őszintén örülök hogy hallgattam rá.
2016. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
és a péniszeteknél mit csináltok a szőrrel?
2016. jan. 1. 15:54
 7/24 anonim válasza:

A hónajamat azt borotválom. Nekem ugy jobb..

A péniszemnél pedig a "rúd" tövében leszedem teljesen körülötte pedig rövidre vágom.

15/F

2016. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Mindent szőrösen hagyok.


14f

2016. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

A hónajnál van hogy rövidebbre vágom,csak ritkán borotválom le.

De a péniszemnél csak rövidebbre vágom ollóval,a csupasz nagyon gáz.

2016. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Na végre egy 14 éves kamasz aki férfi kinézetű,nem csupasz kis csaj akar lenni.Nyomtam is neked zöldet.
2016. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!