Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Fiúk! Ti borotváljátok a hónaljatokat?

Figyelt kérdés

vagy csak rövidre vágod, vagy szőrősen hagyod?


korodat is írd le légyszi!


köszi:)

19/F

én rövidre vágom


2016. jan. 1. 13:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon ritka már az a 14 éves,aki igy gondolkodik mint a válasz író fiú.Lehet róla példát venni ifjúság !
2016. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Csak rövidíteni szoktam a hosszút hajvágógéppel, borotválni nem. Azt is csak a dezodor hatásfokának növelése céljából.
2016. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
*hosszát
2016. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
11\13 volt amiben ,más kérdésekben nem értettünk egyet,de ebben igen (meg más témában is volt hogy igen)így felpontozlak.
2016. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Ok,legközelebb nem közlöm ha valakit felpontozok.
2016. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mindkettőt borotválom. Egyszerűen jobban is érzem magam, illetve szebbnek találom. Hosszúra megnőni sose hagyom. Télen sem, márpedig akkor nem látja lényegében senki.

Bocsi azoknak a lányoknak, akiknek nem jön be... megváltoztatni pedig nem fogom. Aki meg szeret szerintem nem éppen emiatt fog/nem fog szeretni.

2016. jan. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#7: minek? :)
2016. jan. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%

Férfiatlan a tök cwupasz,meg vicces látvány hogy a láb,has szőrös máshol meg mint egy kisgyerek olyan kopaszka,értelmetlen is ha másnapra bújik is elő a szőrzet.


De nem hiába mondják nőiesenek a fiúk,\férfiak külsőben nagyon is látszik.

2016. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tudtommal már az ókorban is szőrtelenítettek... igen... férfiak is. Hát azóta nem kis idő telt el... Történelem során több bizonyíték is van. Nem tudom, hogy vagy vele, de meg lehet különböztetni egy fiút/férfit egy lánytól/nőtől. Nem hiszem, hogy éppen ez tenne valakit nővé. Max, ami komolyabb változtatást hozott az az életmód. Már nem szükséges olyan fizikai erőnlét, mint régen.

De ezzel a felfogással: hááát őőő szőrtelenítenek a fiúk.... fúúú.... teljesen elnőiesednek --- egyáltalán nem értek egyet.


Nem hiszem, hogy valakit éppen ez tenne férfivá/nővé. Csak a sportolókból kiindulva is. Egyébként is ízlés kérdése, hogy kinek mi jön be, illetve személytől is függ. Ha pl. én nem tudok a hónaljamon a szőrrel megbarátkozni, akkor nem! Egyszerűen higiénikusabbnak is tartom, nemi szerv környékén is. Ha mást nem is, akkor rövidebbre vágni. Egyébként pedig ott a gyanta is akár.

Nekem a karomon nincs annyira erős szőr. Hason, mellkason pedig borotválok, vagy gyanta. Hónalj és nemi szervnél maradtam a borotvánál :D Nem vagyok annyira szőr barát, arcszőrzet sincs.

Ha pedig valaki azzal az érvvel jön, hogy nem természetes és stb, akkor miért??? a nőknél az???

20

2016. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
46%
Borotváálom a hónaljam a farkam és a seggem is.Sőt a lábam is szőrtelenítem.
2016. jan. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!