Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Ti borotváljátok a...

Fiúk! Ti borotváljátok a hónaljatokat?

Figyelt kérdés

vagy csak rövidre vágod, vagy szőrősen hagyod?


korodat is írd le légyszi!


köszi:)

19/F

én rövidre vágom


2016. jan. 1. 13:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Akkor is féfiatlan látványt nyújtasz ennyi.


Itt a látványról beszélünk.

Na de ez a csupasz láb ez már undorító!



És tetszik vagy nem bizony elnőiesednek a férfiak,aki kb annyit szőrtelenít,annyit foglalkozik magával mint egy nő az minden csak nem egy férfias férfi,csajszika irányba ment át.



És ezzel nem azt mondtam hogy igénytelen legyen egy férfi,de aki ilyen piperköc csupasz töki,hónaj(bőven elêg fazonra vágni,arcot borotválni),has,a csupasz lábú gyerekről nem is beszêlve a munkahelyemen szétröhögnék magukat,a nők meg jól kibeszélnêk.


Nagyon is sok a elnőiesedett férfi a belőtt páva,meg konty hajukkal,tapados,cső nadrágok,lány színű felsők.Csak körül kell nézni.

2016. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Mekkora hülyeség már hogy a fiúk maradjanak szőrösek :D meg hogy szőr nélkül nem férfi a férfi,és nőies... Nézzétek rá Conchita Wurstra, ő nem borotválkozik, akkor ő a minta férfi? :D

Szerintem a borotválkozás higiénikus,és nem ez határozza meg hogy férfi vagy nő az ember...

2016. jún. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

10-es / 11-es

Azért ne szórakozzunk már... Azért lenne férfias egy 14 éves mert nem borotválkozik? Csak gondoljunk bele. Egyáltalán ennyi idősen hol szőrös?! Maximum az is csak pihe. És az én álláspontom szerint aki nem foglalkozik a szőr visszavágásával, ápolásával az igénytelen nem pedig férfias.

És nehogymár szőr alapján ítélj meg egy embert... Én például a hónaljamon leszedem és a mellkasom is borotválom, mégis koromhoz képest férfiasnak tartom magam és MÁSOK IS.

Nemértem ezt a téveszmét, miszerint elnőiesednek a férfiak... Azért mert foglalkoznak a személyes higiéniájukkal és ápolják a testüket?!

Remélem nem gondoljátok komolyan, hogy őt kell áldani.

15/f

2016. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A hónalj szerintem alap. Báris szerintem nem egy szép látvány ha uszodában ott virít ki,...(főleg a fiataloknál). Én mindig (legalább heti 1x leborotválom).

A fanszőrzetet is borotváltam már, bár szerintem sokkal jobb ha csak méretre vágjuk a szőrzetet pl ollóval.

A lábszőrzetet szerintem ciki ha leborotválják.

16/F

2016. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!