Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Derék illetve hátfájdalomra...

Derék illetve hátfájdalomra milyen gyógyszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 18:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Iszapos ló balzsam kenőcs .Sport krém .
2016. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ketodex. Nagyon jó!!!
2016. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Mielőtt az itt felajánlottakat kipróbálnád célszerű felkeresni az orvosodat. Talán pénzt és időt is spórolhatsz vele.
2016. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Amit az orvos ír fel.
2016. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, lehetséges hogy a két utolsó válaszolónak igaza van, de az első kettőnek is köszönöm szépen a hozzászólást.:)
2016. jan. 3. 17:40
 6/20 Martia válasza:
100%

Szerintem először azt kellene kideríteni, hogy mi okozza.

A leggyakoribb okok: Nehezet emeltél, kényelmetlen ágyon aludtál vagy sportolás közben túlerőltetted magad.

Tartósan fennálló fájdalom esetén mindenképpen orvoshoz kell fordulni, mert akár porckorong-sérv vagy porckorong kopás is fennálhat. Idősebb korban csontritkulás is okozhatja. Hány éves vagy?

2016. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Martia válasza:
100%

Egyszer, amikor háromajtós szekrényt cipeltem költözködéskor, (persze nem egyedül, én csak az egyik felét fogtam, de így is iszonyú nehéz volt), utána napokig fájt a hátam. Nem mentem vele orvoshoz, de 3-4 napon keresztül 4 óránként bevettem egy Algoflexet. Ez évekkel ezelőtt történt. Szerencsére azóta egyszer sem fájt a hátam.

De azóta, ha bárki megkér, hogy segítsek neki nehéz bútort cipelni, azonnal elküldöm az illetőt a fenébe...

2016. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
34 éves vagyok, fizikai munkát végzek, egy nem túl meleg raktárban...:) Közben elkezdtem kenegetni rozmaring krémmel, eddig úgy tűnik, hogy használ, de nem akarom elkiabálni. Amúgy igen, az ágyam is okozhatja, pár süppedés található rajta, amit kifeküdtem, szóval akár ez is okozhatja a problémát.
2016. jan. 6. 18:34
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom, hogy amikor csak teheted, feküdj le csak simán a szőnyegre.Pl, amikor tévét nézel, vagy le akarsz pihenni.Ha nekem bármi hátfájdalmam van, vagy csak "egyenesedni" akarok, akkor lefekszem kb 15 percre a földre és nekem az kész felüdülés!Utána is nagyon jó, kipihent érzés van bennem és elmúlik a hátfájdalmam ettől.
2016. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Csak simán párna nélkül? Vagy esetleg egy párnát érdemes a nyakam alá tenni, hogy még jobban "húzódjon" a gerincem?
2016. jan. 17. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!