Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tompa fájdalom a lágyékomban,...

Tompa fájdalom a lágyékomban, és a jobb herémben, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Esténként, és munka után tompa fájdalmat szoktam érezni a lágyékomban, és a jobb herémben. Voltam háziorvosnál, nem tapasztalt kóros elváltozást. A vérvétel és a vizelet is rendben van. De akkor is zavar hogy továbbra is fáj. Mitől lehet ez? Megerőltettem magam? Már egy hónapja tart. Ilyenkor is lehet urulógushoz fordulni? 23/F

2016. jan. 2. 19:57
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Nekem a vesekő jelentkezett így. De nekem egy jó óra múlva a viszonylag gyenge fájás átment olyan görcsös fájássá, mint ha késsel szúrtak volna alhason. Azt is meg kellene nézetni, nincs-e kezdődő sérved. De ezek csak tippek, általában nem megyek bele a találgatásba. Minden esetre ne hanyagold el, járj a végére, hogy mi okozhatja.
2016. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Hererák
2016. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
megerőltethetted,az lehet.Azért néz meg magadnak is,hogy nincs-e kis kemény test a herédben.vizsgáld át alaposan mindkettőt.
2016. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
100%
2-es, nem érzed, hogy mennyire szorong a kérdező? Mért kell rögtön egy végzetes diagnózissal fejbe vágni még neked is? Kérdező, ne hidd el, hogy rákos vagy. Nyugodtan menj el az urológiára, ott szakorvos megnézi, valószínű ultrahanggal is áttekintik. És ha a labor rendben van, pláne ne gondolj rákra! Ha az volna, a süllyedés, fehérvérsejt az egekben lenne. Meg ki tudja hány teszt még!
2016. jan. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normàlis válaszokat!
2016. jan. 3. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:

4: Nem feltétlenül! A heretumornak több fajtája is van, és bizony van olyan, amit egyáltalán nem mutat ki a vérvétel.

Az ultrahang, illetve MRI vagy CT tud lenni csak a mérvadó.

2016. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma?
2019. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!