Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek mi valt be legjobban...

Ladislaus433 kérdése:

Nektek mi valt be legjobban aranyer ellen?

Figyelt kérdés

30/f. ugy erzem(tapintasra) mintha egy csomo lenne a vegbelemnel. utanagugliztam es leginkabb aranyernek (kulso) tunik. a kerdesem hogy ki milyen kremet hasznalt ami segitett neki?

olvastam egy reparon nevut ez bevalhat? ha igen akkor elso hasznalat utan mikor lathato/erezheto javulas? 1-2nap?1-2het?honap?



2016. jan. 5. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Reparon kúp + kenőcs egyszerre alkalmazva.

Nekem 1 hét alatt teljesen elmúlt.

2016. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudni kellene, hogy valóban aranyér-e az a csomó, az aranyér viszket, néha fáj, vérzik, nekem a Proktis-M krém vált be, de mindenképpen kellene egy vizsgálat a sebészeten, hogy mi az a csomó, ráadásul ott írnak is fel rá megfelelő kenőcsöt.
2016. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek, sajnos mostansag mindennap viszket, alig birom ki. verezni halistennek csak 1x verzett elenkpirosan(kb 2 honapja) meg is ijedtem de azota nem verzett
2016. jan. 5. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ez aranyérnek hangzik,tükör segítségével meg tudod nézni hogy a végbelednél látsz e kis dudort.


Reparon krém jó rá.Életkortől függetlenül barkinek lehet(szorulásos csecsemők,hasmenéses vagy szorulásos gyerekek stb)


Lakosság 40-45%-anak van,de kezeléssel,krémmel,egészsesebb,rozsban gazdag táplálkozással,sok folyadékkal vissza lehet szorítani,akár megszüntetni.


Nálam van hogy akár 5-7 napig nincs székletem majd egy hatalmas,vastagot,nagyot alkotok na akkor van pár csepp frisd vér a wc papíron pár hónapinta,fájni nekem nem fáj,olyan volt hogy alkotás után 5-6 perccel picit égő érzés volt de ki lehet bírni,nem olyan rossz,viszketni ritkán szokott.De reparonnal a végbelemnél bekenem a kis dudort és pár nap alatt rendbe jön.

2016. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!