Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kis golyó a herezacskómban?

Kis golyó a herezacskómban?

Figyelt kérdés

Először is azzal kezdeném, hogy 14/F vagyok és nagyon koránérő. Egy hete vettem észre, hogy van egy borsószemnél kisebb ,,golyó" a herezacskómban. Fájdalommentes és nyomásérzékeny. A heréim normálisak, nem változtak meg. Nem viszket, nincsen bőrelváltozásom. Nem fáj, nincsen húzó érzésem. Folyadékfelhalmozódást a herében nem vettem észre. Így első sorban nem gondolom, hogy hererák lenne. Főleg ilyen korán. Az orvoshoz 1 hét múlva kaptam időpontot.

Esetleg aki már átment ilyen dolgon tanácsot tudna adni?



#hererák #herezacskó #heredaganat #hereciszta #kis golyó herezacskóban
2016. jan. 10. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Voltál influenzás mostanában?
2016. jan. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny, akkor valószínüleg egy nyirokcsomó gyulladás lehet.

Egyszerű fertőzéstől, felfázástól.

2016. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem hererák.Nyugi!!!


Ne nyomogasd,valószínűleg semmi bajod,lehet a mellékheréd tapintottad ki,vagy mivel tele van a test mirigyekkel,egy zsír mirigyet tapintottál csak ki.


Urológushoz mész és egyedül intézted el vagy segítséggel az orvosi látógatádt?

2016. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó. Honnan tudod mit tapintott ki, azt sem mondtad, hol tapintotta ki ;).


Kedves kérdező. Nem mindegy hogy ezt a borsószemnél kisebb "golyó", hol és hogyan és milyen pozicióban tapintottad ki. Sajnos Így senki sem fog tudni megfelelő választ adni neked csak az orvos megnézés után.

2016. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!