Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után normális,...

Körülmetélés után normális, ha nagyon be van duzzadva a maradék fitymám? Akik átestek rajta, nektek hogy volt?

Figyelt kérdés

Azt mondta a doki, hogy normális, ha duzzadt, 2-3 hét alatt lemegy. Én 4 napja estem át rajta, de a duzzanat még fokozódott is 1-2 napja és attól tartok, hogy ez már túlzottan nagy...és vannak helyek, ahol nagyon duzzadt, már-már félek, hogy kilöki a varratot magából.

A szorosabb boxer segít csökkenteni?



2016. jan. 16. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Ez olyan ödéma gyanús .Ez még egy frissnek számító seb .

Fertőtlenitsd Betadine fertőtlenitővel .Naponta 3 x legalább 10 perceket fürdesd kamilla teában .

Neogranormonnak kenegesd.Általában ezt javasolják a dokik.

Azt nem tudom neked mit javasoltak .

Inkább laza boxert vegyél,ne fertőződjön vissza gatyáról .

Naponta mindig másikat.

2016. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez konkrétan ödéma. Mondta az orvos is, hogy ez az lesz.

Betadine-nal fertőtlenítem és írt kenőcsöt is az orvos, de nem Neogranormont. Kamillával csak lemosni szoktam, mert ha vízben sem lehet áztatni másfél-két hétig, akkor kamillában sem.

Nekem szoros boxert mondott a doki, gondolom azért, hogy ne lógjon a péniszem, mert attól is dagadhat. Viszont ez elég kényelmetlen, vágja a heréimet is, nagyon xar...

2016. jan. 16. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
42%

Hidd el jót írtam,csak vannak itt nagyon jó "akaratuak"akik lepontoznak.Az még véletlen sem jut eszükbe ,hogy valójában neked ártanak .Nagyon sok fiút kérdeztem meg itt,mit javasolt a doki.Zuhanyozni is szabad ,csak kádban ücsörögni nem .Az ödéma viszont csak lassan szívódik fel ,azzal nem tudnak egyebet tenni .Egyébként minden doki ragaszkodik az eszmélyéhez .A zöme viszont azt mondta ,amit leírtam .

Jöhetnek megint a lepontozók !

1 voltam

2016. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

A legtöbb fiú azt írta.1 hétig még gatyát sem vett fel

Előző

2016. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Az első 2 hétre írták hogy nagyon rossz is lehet még ha nincs is ödéma,de volt olyan srác akinek az ödémája több mint 3 hétig állt fenn.


Csak ez a lehetőség volt,valóban ennyire súlyos volt?

2016. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!