Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak?!

Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval az a helyzet hogy 2 napja a péniszem fáj ha hátrahúzom a bőrt amint éreztem rögtön be kentem canestennel és utána is néztem a dolgoknak mert ez előtt még soha nem volt semmilyen gondom ilyen téren, amire én gondolok még hogy rövid lenne a fitymafék, a fitymaszűkületet azért nem gondolom mert hátratudom húzni tehát nincs letapadva meg semmi, vagy az is előfordulhat hogy csak szimplán be lenne gyulladva, mert úgy érzem ahogy kenegettem már annyira nem fáj.

Köszönöm a válaszokat. 19/F



2016. jan. 26. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kidörzsölődött
2016. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapos tisztálkodást, és kenegetést javaslok. Egyszerü pisilés után is meg kell törölni; ha van rá lehetöség, akkor akár meg is mosni ! Minden alkalommal szárazra törölni a kenegetés elött. Ha 2-3 napon belül nem javulna a helyzet, akkor nézessed meg dokival.Ha sokat recskáztál, akkor most fogd vissza magad egy kicsit. Lehet, de erröl nem írtál, hogy egy együttlét óta van ez ? Akkor okvetlenül orvoshoz kell fordulni.
2016. jan. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha először voltál lánnyal gumi nélkül a lány hüvelyváladéka is felmarhat.

ilyenkor nyálazza be, és el fog múlni az irritáció már pár óra múlva, illetve ha ez macerás, akkor popsikenőcsöt vegyél a patikában és azzal kenegesd hogy erősödjön rajta a hámréteg.

35/l

2016. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!