Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl sok maszturbálás okozhat...

Túl sok maszturbálás okozhat valami problémát?

Figyelt kérdés
Napi 4-5, de volt olyan amikor 7-8 is megvolt. 21/F. Június óta nem járok suliba, otthon vagyok. Amikor suliba jártam akkor csak napi 1-2 volt átlagosan.
2016. febr. 14. 12:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"ha csajjal kerülsz össze gondba leszel " szerintem ettől nem kell tartanom xd mármint hogy csajjal kerülök össze xdddd

egyébként nem vagyok függő, volt hogy 4 napig idegen helyen aludtam, és nem volt az a kényszer hogy na akkor most hokizni kell, egyszer sem történt meg

szóval engem csak a fizikai gondok érdekelnek. hogy ne kapjak hererákot... az nem érdekel ha esetleg a jövőben a csaj hoppon marad. régebben én is így voltam egy ideig hogy jajj akkor most spórolni kell a jó jövőre, meg olvastam egy kamuoldalon hogy milyen hátrányai vannak és 3 hónapig nem vertem!! komolyan, nem elírás... most meg úgy vagyok vele hogy én érezzem jól magamat, nem akarok spórolni vele hogy esetleg megelőzzek egy lelki problémát... az is lehet holnap elüt az autó vagy szívinfarktust kapok... most már csak az érdekel hogy nekem jó legyen

2016. febr. 14. 16:02
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Én csak példának emlitettem ,ilyen könyveket is olvasni kell .Ennek a szerző párosnak több könyve is van,és benne mások tudományos munkája is le van irva .Azt még egy helyen sem olvastam,hogy egy könyvben ott lenne az adott irás alatt a szerző is .Vannak könyvek,ott az elején ,vagy a végén a kb 40 lista,kik segédkeztek a könyv elkészitésnél .

Ennyit az infóról .

2016. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy nem szakembertől van ez az idézet, mert a szöveg több sebből is vérzik.

Olvasni jó dolog, ez egyértelműen igaz.

Az már személyiségbeli, tudásbeli kérdéseket is felvet, hogy valaki miért akar másokat megtéveszteni.

Kívánok boldog, tudással gazdagított, őszinte, egyenes életet.

2016. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kivánok veled vitatkozni,már az előbbi feltevéseire se kellett volna válaszolnom,mert egyátalán nem tatozik a kiírt kérdéshez .Te mit gondolsz ,az egy dolog .
2016. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fúú ennyi irigy embert!

Nyugodtan masztizz nem lesz gond!

2021. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!