Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hiányozhatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hiányozhatok a barátomnak, ha nem is mondja?

Figyelt kérdés

Ha én mondom neki, akkor mondja ő is de magától sose mondta még. A másik ami bánt, az az hogy ha mondom neki hogy alig várom már hogy együtt legyünk, vagy messzinek tűnik még amíg talizunk, az a reakciója hogy az már csak pár nap, ki fogjuk bírni :S

Majd megőrülök, mert mostanában csak heti egyszer találkozunk és most is legszívesebben vele lennék. És olyan rossz, hogy ezeket megírnám neki szívesen, de max azt kapnám vissza hogy persze, ő is (tehát megint én kezdeményezném a hiányolást) vagy pedig hogy már csak pár nap van hétvégéig ...

Mit csináljak?


2016. jan. 12. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy fontos neki, jól elvan nélküled is és nem hiszem hogy szeret téged.


Én ha szeretek valakit minden nap vele akarok lenni és ha van 1 nap amikor nem találkozunk akkor az az év leghosszabb napja ami sose akar eltelni.


Viszont ha az egyik fél a szeretet alacsony fokán áll akkor jönnek az ilyenek hogy majd holnap, majd hétvégén aztán mikor eljön a kérdéses időpont akkor is inkább elmegy a haverokkal vagy barátnőivel szarakodni.


Én a helyedben kib.asznám a pi.csába

Mondjuk én már nagy fiú vagyok sokmindennel a hátam mögött de régebben én se tettem meg pedig voltam hasonló helyzetben.

Szóval neked kell tudnod hogy mennyit tűrsz.

2016. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát szerencsére a barátai miatt még nem mondott le programot, meg még úgy amúgy sem. Szokta mondani hogy szeret, meg hogy én vagyok az ő szerelme... akkor nem mond igazat?
2016. jan. 12. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon finoman fogalmazol.


Inkább úgy mondanám hogy hazudik és csak azt mondja amit hallani szeretnél.

Vagy esetleg fogalma nincs a szavak jelentéséről, és a szerelemről maximum a tévében hallott, vagy olvasta valahol de az biztos hogy nem irántad érzi.


Akibe szerelmes vagyok azt annyira szeretem hogy a nap folyamán nincs olyan pillanat és tevékenység ami teljesen elfeledtetné velem. És minden pillanat értelmetlen nélküle és amíg nem találkozunk csak várom az időt hogy teljen már gyorsabban hogy újra együtt lehessünk.


Ugye te sem gondolod komolyan hogy ez srác érez irántad bármi ilyesmit.

Neki a leghalványabb segéd fogalma sincsen a szerelemről és legfőképpen ahhoz nincs hogy ezt irántad érezze.

2016. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!