Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van igazam, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van igazam, vagy a barátomnak?

Figyelt kérdés

Barátomnak most lesz a diplomaosztója és utána meghívtak a közös éttermi összegyűlésre. Én kértem a barátomat, hogy hadd fizessem ki a részem, hiszen így igazságos, nem vagyok senkije a családnak, de ő hallani sem akar róla. 7 hónapja vagyunk együtt.

Pedig én ajánlottam fel, nem ő kérte.

Szerintetek kinek van igaza?


2016. jan. 27. 22:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
valszeg a barátod se fogja fizetni
2016. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
A barátodnak. Vendég vagy, meghívtak, nem a vendégnek kell fizetni.
2016. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha meghívtak, akkor eleve vállalják, hogy fizetik. Az addig rendben van, hoyg felajánlottad, hogy kifizeted, de ha ök nem akarják, akkor részedröl illetlenség tovább erösködni. Fogadd el, minden akadékoskdás nélkül, különben csak megsérted öket.
2016. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
A vendégnek nem szokás fizetni, persze ajándékot vihetsz a barátodnak.
2016. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Ja és nem tudom, de én a férjem családjában 7 hónap után már bőven családtag voltam.
2016. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 abszintos válasza:
88%
Barátodnak vigyél neki max ajándékot vagy legyél te az "ajándék" bőven jó ;)
2016. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Tudom milyen erzes, en is ruhellek elfogadni ilyen meghivasokat:D de hidd el, sokkal sertobb, ha nem fogadod el :) biztos szivesen hivnak meg, es ha ott elkezdenel paradezni, hogy te ki akarod fizetni, akkor lehet, hogy rossz neven vennek. Koszond meg szepen, es max vigyel nekik egy pezsgot vagy valami bonbont
2016. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
A barátodnak. Meghívtak. Nem egy adag kaja fogja őket tönkretenni. Akár sértő is lehet, hogy felajánlod, hogy kifizeted a részedet.
2016. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nevezik MEGHÍVÁSNAK. Fejezd be inkább a fölösleges mártírkodást ezzel a kifizetésses hülyeséggel. Ha ő hív alapból ilyen családi eseményre, illik felajánlani udvariasságból, hogy beszélsz, de nyilván nem fogadja el. Nem kell fölösleges dolgokon pörögni ennyit.
2016. jan. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, hány éves vagy, hogy így gondolkodsz? Meghívtak!! Ha vendégségbe mész, akkor is kifizeted a fogyasztásodat? A barátodnak van igaza!
2016. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!