Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a szex, miért lehet ez?

Fáj a szex, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Szeretkeztem a barátnőmmel (elsőre) és fájt nekem is... és szerintem az a gond hogy a makkom elején van 1 kis bör és az lehuzza és a farkam vége hajlik vel 1 üt szóval ahogy lemegy a bőr az huzza a farkam végét és ez fá nagyon amikor csináljuk... mér lehet ez és mit csináljak?
2007. nov. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nézesd meg.
2007. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem irány az orvos!
2007. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkület!Egy kis műtét és jobb lesz mint új korában.
2007. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is fitymaszűkületnek gondolom.

Első lépésként megpróbálhatod te tágítani, úgy, hogy mindig egyre feljebb húzod, de kicsi az esély, hogy ettől helyreáll, de ha igen, akkor is sok idő kell hozzá.

A másik lehetőség, hogy használj sikosítót, akkor talán nem feszül annyira.

De ha fájdalmad van, mindenképp menj orvoshoz, egy rutinműtét keretében megcsináljék, és ez azért is kell, mert így most nem tudom megfelelően tisztítani, és ez fertőzéshajlamot idéz elő.

Minél előbb túl vagy rajta, annál előbb lesz nagyon jó neked, és párodnak is.-)

Ne félj, sokaknak van ilyen.

2007. dec. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos!
2008. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!