Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orgazmus magömlés nélkül?

Orgazmus magömlés nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdés a következö. Ugye a Pc izommal vissza lehet tartani a magömlést. Eddig csak önkielégítésnél próbáltam, de úgy sikerült elérnem azt, hogy a spermám ne jöjjon ki és legyen is orgazmusom. Viszont, a merevedésem megszokott szűnni. Ez normális? Elvileg állva kéne maradjon a pénisz, vagy nem? Ha valaki gyakorlott és megosztja, hogy nála hogy megy azt megköszönöm!

2016. febr. 26. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne? Az ejakuláció befolyásolja.. ha ez megtörtént az agyad érzékeli, és ezért szűnik meg a merevedés... nagy vonalakban.. az hogy te eléred hogy a spermád ne jöjjön ki.. hát annak semmi köze nincs hozzá..
2016. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, tehát ez normális. Köszi !
2016. febr. 26. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges ez is .Több helyen is olvasható róla .
2016. febr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak éppen hülyeséget csinálsz vele. Mire jó az, ha visszatartod? Olyan kangörcsöt kaphatsz, hogy attól koldulsz.
2016. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen ,az van amit a 4 es írt.Becsapod a heréket,amik már fel vannak készülve a üritésre .Könnyen lehet ebből here gyulladás is .
2016. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. Száraz orgazmustól nem kapsz heregyulladást.

Tantrikus szex témakörben lehet erről bővebben olvasni.

2016. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 János Gilján ***** válasza:
82%

Magömlés nélküli orgazmus esetén is történik egy részleges kielégülés, így előfordulhat, hogy a szervezeted úgy dönt, hogy neki ennyi elég volt és kikapcsolja a "szex üzemmódot". Mindazonáltal az én tapasztalatom az, hogy 1-2 száraz orgazmus után még képes vagyok egy harmadik spriccelősre is ha a feleségemmel vagyok. Viszont ha egyedül gyakorlok, akkor nekem is elég szokott lenni az élmény a száraz orgazmus után. Véleményem szerint ha a barátnődben tudsz ejakuláció nélküli orgazmust átélni, akkor nem fogsz lekonyulni (amennyiben tényleg megfogtad és nem csak azt hiszed, hogy megfogtad).

Az viszont előfordulhat, hogy kicsit nehezebben fog visszaépülni az izgalmi szinted, ha ezt tapasztalod lassabb-intimebb szeretkezéssel folytassátok, amíg nem éled újra benned a tűz és csak utána gyorsítsatok. A száraz orgazmus fantasztikus dolog, érdemes gyakorolni! A mi szexuális életünket is teljesen megreformálta! ;)

2016. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!