Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek fitymaszűkületem van?

Gityo45 kérdése:

Szerintetek fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés

Ha zuhanyzás közben próbálom hátrahúzni a fitymám, miközben vizes, akkor tök könnyen hátrajön álló és elernyedt helyzetben is, és még zuhanyzás után is egy ideig.


Viszont, ha csak úgy simán napközben hátra akarom húzni, tehát víz használata nélkül, akkor teljesen csak elernyedt helyzetben megy teljesen hátra, ha áll, akkor pedig kb. a 3/4-ig tudom hátrahúzni.


Szerintetek fitymaszűkületem van, vagy mi lehet a probléma?


2016. ápr. 12. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Feltehetően az, de együttjárhat a rövid fitymafékkel is.
2016. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Igen.
2016. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De egyébként miért? Vízben, zuhany alat teljesen hátrajön álló állapotában is. Van a bőrre valamilyen hatással a víz? Kitágul?


De azért ez még így akkor nem olyan komoly, ugye?

Hallottam már olyat, akinek elernyedt állapotában sem jött hátra.

Szóval az enyém nem annyira gáz?

2016. ápr. 12. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Fotót tudsz feltenni?
2016. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék megnézetni mert ha rosszabb lesz a helyzet fel kell vágni a bőrt, azt meg gondolom nem szeretnéd.
2016. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vízben,nedves közegben(tehát akár krém,sikosító segítségével)könnyebb hátrahúzni.


Meleg vízben minden nap tornáztasd a fitymád,húzogasd hátra és könnyebb lesz hátrahúzni.Ezt 1 hónapig végezd,utána nézd meg hogy szárazon látsz e javulást amikor hátrahúzod a fitymád.


Ha nem látsz javulást 14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz, beutaló nem kell, tb kártyát, személyi igazolványt,lakcím kártyát vigyél.


Lehet az orvos szteroidos krémet ír fel.

2016. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!