Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tesztoszteron pótlás házilag....

Tesztoszteron pótlás házilag. Mit vegyek és honnan?

Figyelt kérdés

Huszonéves srác vagyok 0-30-as skálán kb 10 nmol/l-es tesztoszteronszinttel, amivel már többször voltam endokrinológusnál, andrológusnál de mindig leráztak mert bár alacsony de még pont a minimum határon van szóval nem akarnak az orvosos vesződni vele.


Csak ők biztos nem élték még át azt amit én:

-gyenge libidó, erekció

-körte alkat, zsírosodás

-általában rossz, depressziós hangulat

-hamar feladok mindent

-kicsi fizikai és szellemi terhelhetőség

-gyenge memória, tájékozódási képesség

-kevés, gyenge testszőrzet, dús haj

-határozatlanság főleg a nőkkel szemben és szinte taszítom őket szexuálisan


szóval olyan mintha férfiklimaxom lenne már huszonévesen


Valamit tennem kell mert így csak tengődök képtelen vagyok élvezni az életet.


Szóval szeretném megpróbálni a házi tesztoszteronpótlás persze kis dózisban és ésszel.

Első körben tapaszra gondoltam mert az tűnik kevésbé veszélyesnek de nem tudom hol kaphatok vény nélkül?

Jöhet privátban is.


2016. ápr. 19. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportolsz valamit?
2016. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokszor hozzákezdtem már de egy bizonyos szinten túl nem tudok fejlődni. Nem nőnek az izmaim.
2016. ápr. 19. 15:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mit jelent egész pontosan? Mit sportolsz, mennyi ideje, stb?
2016. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hobbiszinten otthon próbálkozom a fegyencedzéssel: főleg fekvőtámasz, húzódzkodás 1-2 hetente 1x.
2016. ápr. 19. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:

1-2 hetente egyszer? Az édeskevés. Csináld hetente háromszor, de ne csak próbálkozz, hanem normálisan.

Attól már eleve emelkedni fog a tesztoszteron.


Külső tesztoszteron pótlást csak szakorvos írhat fel egyébként.

2016. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen de mint írtam ők nem törődnek vele hogy mégis milyen az életminőségem, hogy csak vegetálok vagy ténylegesen élek.

Megfelelek a minimum értéknek, pedig 2-3 szorosa sem lenne sok, de ez őket tovább már nem érdekli.

Sőt eleve fél év míg bekerülsz egy ilyen rendelésre és ilyen ócska dumákkal leszerelnek.

Szóval mostmár meg akarom oldani magam. egyszerűen

Látok is a neten ilyen Anabol, Danabol stb szereket de nem tudom h melyik az ami nem káros.

2016. ápr. 19. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Sem az endokrinológus, sem az andrológus nem pszichológus.

Nekik te csak egy ugyanolyan munkadarab vagy, mint aznap még a másik 30.

Az általad írt szerek mind károsak.

2016. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem injekcióra és nem tablettára gondolok hanem tapaszra, zselére, krémre, kenőcsre, gélre. Valahol biztosan lehet kapni de hol? :) Tényleg semmi kedvem az orvosokkal szórakoznom hónapokig és szerintem nekik sem velem. Természetesen kis dózisokkal próbálkozom először.
2016. máj. 8. 03:49
 9/10 anonim ***** válasza:

"Anabol, Danabol"


Ezek anabolikus szteroidok, amiket izomnövelésre használnak. Zsírosodni az étrended miatt is zsírosodhatsz, szóval nem ártana étrendet összeállítani. Mellé elkezdhetsz edzeni. Olvasd el a Sárga Kapszulát, benne vannak alapinformációk az edzéssel, étrenddel kapcsolatban. Az étrend is növelheti a tesztó szintet, főleg ha fehérjében gazdag. Mellé napi 8 óra alvás vagy több, de nagyon minimum 7.

2016. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

JAVASOLT mód:

A legegyszerűbb, hogy elmész egy endokrinológus MAGÉNRENDELÉSRE.


Elmondod a libidó problémát, hogy nem érzed elég férfinak magad, párkapcsaolati probléma emiatt, stb stb. Amiket leírtál kb.


Neki kb mindegy. Ha nagyon megkéred, normál teszto szintre is felír egy szelídebb teszto pótlást. (gélben) Ha más nem akkor próbaképpen pár hónapra, hogy javít-e a helyzeteden. Ha igen, onnantól felírja máskor is.


Alternatív, de NEM JAVASOLT:

Keresel egy gyógyszerész vagy állatorvos ismerőst. Nekik a pszichotikumokon/drogokon kívül bármit kiadnak vény nélkül is. A teszto pótlásra amúgy sem lenne támogatás, tehát tökmindegy TB támogatás szempontjából.


A "hónapokig szórakozást az orvosokkal" nem is értem. Én pár éve, egyetlen (!!!) alkalommal voltam endokrinológusnál, aki a férfi "problémákra" specializálódott. Vittem egy friss hormon leletet is. Megnézte (normál érték volt), megtapizta a heréim, párat kérdezett, beszélgettünk az előnyökről, lehetséges mellékhatásokról. És fel is írt 2 havi teszto gélt azonnal. Szerintem ennél egyszerűbb nincs.


(Amit végül nem váltottam ki, mert beparáztam az esetleges mellékhatások miatt.)

febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!