Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nem ciki a csajoknak?...

Ez nem ciki a csajoknak? Többilent

Figyelt kérdés

17/F normál állapotban cm de tépnyleg nagyon kicsi, mint a kis babáknak,merzt nem is vastag meg semmi, de ha áll akkor 16 cm és eléggé vastag, tudom az utóbbi kell a nőnek de ha meglátja a 6 cm-et mint a kisbabáknak akk röhögni fog vagy nem tudom... jó tudom nem tudok ellene tenni de azért ez nem ciki???

előre is köszi a válaszokat



2016. máj. 11. 22:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
normál állapotban 6 cm, lemaradt
2016. máj. 11. 22:13
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Hány cm szeretnél normál állapotban, van akinek csak 2 cm látszik, ha fázik pl.
2016. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
szerintem a csajok leszarják magasról. Úgyhogy kár ezen aggódnod. A csajok amúgy sem a nagy brokira buknak. Hanem a sok pénzre.
2016. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem ciki. De ha zavar, akkor intézd úgy, hogy akkor lássa meg először, amikor már áll.
2016. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Remélhetőleg lesz majd annyira értelmes a kiválasztott hölgy, hogy tudja, hogy nyugodt állapotban a legtöbb pasinak elég kicsi, viszont meg is tud nőni! :)
2016. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

' jó tudom nem tudok ellene tenni de azért ez nem ciki??? '


Mi a kerdes? Mit szeretnel hallani valaszkent? Ilyen, es kesz, rajtad kivul nehany milliard ferfi el pontosan ugyanilyen nemiszervvel.


Azt tudnam, de tenyleg, hogy hol a banatos szuzmariaban voltal te pl. biologiaorakon...

2016. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Barátomé is kB akkora normál állapotban,egyébként meg 17 cm.

Egyáltalán nem gáz, úgyis az a lényeg, hogy állva mekkora.

2016. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi ez a kérdés, most komolyan? Kit érdekel, hogy mekkora normál állapotban. Van akinek keményen is csak 11 centi, azt mit szóljon? :D Jaj istenem... nagyon unatkozhatsz.
2016. máj. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
57%

Ezt úgy nevezik hogy: vérpénisz

nézz utána neten.

nekem lógva 5cm körül van de merev állapotban jó vastag lesz és eléri a 19-20cm nagyságot is.


Teljesen természetes és egészséges.

Sőt akár "bűvészmutatványként is" bemutathatod egy csajnak.


A barátnőm azzal szokott élvezkedni, hogy ernyedten szopogat, majd hirtelen kishíján megfullad, mert megdagad és megnő a szájában xd


29F

2016. máj. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na azért az átlagnak petyhüdten marhára nem 5-6 cm:-).


Pont emiatt félnek a vérpéniszűek hogy más meg ne lássa mert zuhanyzba megy az ugratás emiatt.


De nem ciki,normális,ndm tudsz mit tenni valakinek pici ernyedten,másnak meg nagyobb.


Normális nőt szedj össze,ő előbb megismerhesse téged,megszeret,nem csak egy testrész lesz fontos neki,hanem te magad ahogy vagy

2016. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!