Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire természetes ez a...

Mennyire természetes ez a dolog férfiként? És mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap váladék folyt a melleimből, ma megnéztem, megnyomtam és minimális mennyiségű tej jött belőle.

Azt olvastam, hogy a férfiaknak is van néha tejük, meg a tévében is láttam egy házaspárt, ahol a férfinak is volt teje és szoptatott. De nálam mi okozza, nincs gyerekem egyáltalán még. 19 éves vagyok. Orvoshoz nem fogok menni, mikor múlik el magától? Enyhén váladékozik most is, ez nem fog erősödni ugye?



2016. máj. 13. 10:08
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Egyébként amit linkeltél, a tünetek között azt olvastam, hogy potencia zavar okozhat és szexuális érdeklődés csökkenését. Ez nálam pont fordítva van, szexuálisan túlfűtött vagyok és egyáltalán nincsenek merevedési gondjaim. Sőt inkább avval van bajom, hogy mindig merev vagyok..
2016. máj. 13. 11:05
 12/22 A kérdező kommentje:

"férfiaknak meg azért van mellbimbójuk, mert minden magzatnak van, aztán hormonhatásokra kialakul a férfi, és nem fejlődik ki a mell."


De ez a mondat nem magyarázza, hogy miért van a férfiaknak mellbimbójuk. Mi célt szolgál?

2016. máj. 13. 11:07
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Alapból minden magzat lánynak indul. Ezért van mellbimbó. Csak a pasiknál elcsökevényesedik. Nem szolgál semmi célt, azért van ott, mert kellett magzati korban, hátha nő lesz belőled, de aztán nem lett, mert időben bekapcsolt az y kromoszóma. Lehet majd évmilliók alatt el fog tűnni a férfiakról, csak még nem értünk oda. Ezek lassú folyamatok. A majomfarkunk sem egyik napról a másikra tűnt el, hanem évmilliók alatt, és van akinek kis csökevényként most is megvan. (pl. plusz csigolyák a keresztcsontnál)
2016. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Na de én úgy tudtam, hogy már fogantatáskor eldől a magzat neme. A hímivarsejt tartalmazza Sz X meg Y kromoszómát, akkor fiú lesz. Ha két X-et, akkor lány.
2016. máj. 13. 11:15
 15/22 A kérdező kommentje:
Tehát ha két X kapcsolódik, akkor lány lesz, ha egy X és egy Y akkor fiú, de ez fogantatáskor elválik.
2016. máj. 13. 11:18
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Igen, de ahhoz, hogy egy XY génállományú embrióból fiú legyen, működnie is kell annak az Y kromoszómának. Ha nem működik, lány lesz belőle, mert csak a mellette lévő X kromoszóma működik akkor, és az lányt csinál belőle.


fogalmazhatnék úgy is, hogy az X kromoszóma egy sokkal régebbi dolog, mint az Y kromoszóma. Az y később alakult ki. A nőknek XX van a férfiaknak XY, de mindkettőjükben van X. Egy egyszerű megoldást mondok: a mellbimbó jelensége ezen az egy X kromoszómán van kódolva. Csak férfiaknál a mellette álló Y megakadályozza, hogy mell legyen.


Valsz a mellbimbó régebbi találmány, mint az Y kromoszóma.

2016. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%
Abnormális dolog, ha egy férfi a mellében tejet termel és az is folyik. Azonnal keress fel egy orvost, mert ez súlyos személyiségváltozást okozhat.
2016. máj. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

"Nekem ne írogassanak mindenféle gyógyszert, már elegem van a kórházból, egy éve kutya bajom de előtte beteges voltam. Izzadtam nagyon, legalább is a kezem, a szívem fájt, nem tudtam emészteni, ami hatására 8 kilót fogytam, amit szerencsére sikerült visszahíznom. Ezek a problémák nem egyszerre jelentkeztek, külön vizsgáltattam ki őket, voltam gyomortükrözésen, tömérdek mennyiségű vérvételen és meg tudták állapítani valamelyik betegségem okát? Egyiket sem.. Rá fogták, hogy idegi eredetű stb.."


Hipochondria. Pánikbetegség.

2016. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
39%

A 7 es válasziró nagyon jól megközelitte miért is lehetséges .Ha én írtam volna,akkor megint okoskodó lennék .

Végre valaki tovább lát az orránál .

2016. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Elmúlt pár napra, nem is váladékozott. Ittam két bögre tejet, újra lett és a múltkor is akkor volt, amikor tejet ittam. Ez lehet összefüggésben. (nagyon ritkán eszek tejes dolgokat, szinte soha, mert allergiás vagyok rájuk.
2016. máj. 15. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!