Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire természetes ez a...

Mennyire természetes ez a dolog férfiként? És mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap váladék folyt a melleimből, ma megnéztem, megnyomtam és minimális mennyiségű tej jött belőle.

Azt olvastam, hogy a férfiaknak is van néha tejük, meg a tévében is láttam egy házaspárt, ahol a férfinak is volt teje és szoptatott. De nálam mi okozza, nincs gyerekem egyáltalán még. 19 éves vagyok. Orvoshoz nem fogok menni, mikor múlik el magától? Enyhén váladékozik most is, ez nem fog erősödni ugye?



2016. máj. 13. 10:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom mindenképp fordulj orvoshoz vagy akár egy rákszűréshez, mivel ha a férfi emlőjéből váladék távozik az a férfi emlő daganat egyik tünete. Egy kivizsgálás nem árthat. Ez kezelhető rák, és ha az akkor időbe kell kezelni, mielőtt máshova nem terjed át. (Igen férfiaknál is létezik emlőrák). És nem ijesztgetés kép mondom, de ezt is számba kell venni.
2016. máj. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tejet iszol nem fog váladékozni a melled. :D
2016. máj. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!