Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Intim borotvalkozas utan miert van sok szorbenovesem?

Eddig mindig Gilette 2-t hasznaltam semmi baj nem volt vele, par szorszal benott azt kipiszkaltam es kesz.Mindig 15 percig aztatom a borom, es eddig nem volt baj.Most hirtelen nagyon sok szorbenovesem lett es irritalt a borom.Mit ajanlotok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szőrbenövés, irritáció, borotválkozás

2016. máj. 16. 01:42  Privát üzenet  

A válasz
Nem írtad a korod. Valószínű erősödött, vastagodott a szőrszálad. A borotva mielőtt elvágja, kicsit kihúzza a szőrt. Azután a szőrszál visszahúzódik a bőrbe. És amikor növekszik ez irritálja, mivel a szőrtüsző nyílása is összehúzódik. Borotválás helyett a rövidre nyírást javaslom nyírógéppel, akár 0-ra. Így nem lesz irritált a bőr.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. máj. 16. 02:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell a fanszőrzetet borotválni?
Borotvalkozas kozben ici picit megvagtam a farkam a tovenel, de epen egy makszemnyi helyen. Szabad a szex?
Mostanában minden borotválkozás után látom, hogy több fekete szőrszál kezd nőni az arcomon, miért?
Mivel lehetne erősíteni a pihéket az arcomon? (bocs ha rossz a témakör)
Tudnátok ajánlani olyan borotvagépet, amellyel olyan fazonra, hosszúságúra, tudom vágni a szakállamat, mint amikor hagyományos borotválkozás után 2-3 napos a borosta?
Intim rész borotválása?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!