Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig tarthat el a mellékhere...

Meddig tarthat el a mellékhere gyulladás telyes felépülése?

Figyelt kérdés
három honapja mellékhere gyulladásom volt, voltam dokinál beszedtem a felírt gyógyszereket, aztán vissza mentem és még kaptam gyógyszereket, mert még mindig nem múlt el. Jelenleg is érzékeny és bele bele szúr és alhasamba is érzek szúrást, pedig minden vizsgálatom jól kijött, nincs már gyulladás... Olyan emberek válaszát várom, akik voltak ilyen helyzetben! Köszönöm!

2015. dec. 7. 15:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem évekkel ezelőtt volt. Még mindig érzem néha és a mellékherém keményebb tapintású mint a másik oldalon.
2015. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Sokáig.. Én már szenvedek vele egy éve.. Már nem nagyon van gyulladás csak még érzem.. Most is járok dokihoz azt írja fel a gyógyszereket 3 hetente... Ilyenkor hegesedés is előjön a mellékherénél akár az ondóvezetéknél is szóval azt is érezheted furcsábbnak.. Sosem lesz már olyan, mint ezelőtt. A legjobb, ha megkéred orvosod, hogy ultrahangal is nézze meg hogy áll és hogy minden rendben van-e. De általába mellékheregyulladásnál prosztatagyulladás is van és sokszor vice versa. Azt is ellenőríztesd. Illetve kérj másik gyógyszert esetleg.
2015. dec. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nincs már gyulladás, legalabbis a labor vizsgálatok ezt mutatták ki és a ultrahang vizsgálat sem mutat semmi rendellenességet! Szedtem több gyógyszert, aztán most megint vissza mejek dokihoz, csak nem értem miért nem akar meggyogyulni...
2015. dec. 8. 14:13
 4/26 anonim ***** válasza:
Mert ez kényesebb dolog mint bármi más.
2015. dec. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
És akár honapokon keresztül kell gyógyszert szedni?
2015. dec. 11. 15:26
 6/26 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék még olyan emberek véleményére, akiknek volt ebben részük...nem igazán tudom már milyen gyógyszert szedjek! Jelenleg Ibuprofent szedek, valamivel jobb de még mindig nagyon érzékeny. 3 honap alatt 3 antibiotikumos kúrát végeztem, szóval már nincs baktérium és minden vizsgálat jól sikerűlt! Igazából attól tartok, hogy meddőséget okoz, mert már lassan 4. hónapja, hogy nem vagyok rendben és az orvos sem igazán tudja mit irjon fel!
2015. dec. 14. 12:11
 7/26 anonim ***** válasza:
Bakteriális tenyésztést kell csinálni. Ondóból és vizeletből is egyaránt. Prosztatamasszázs utánit is. Így célzott antibitokikumot tudnak felírni.
2015. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Már volt az is és minden rendben! Remélem csak lassan gyógyul és hamarosan jó lesz...
2015. dec. 15. 00:43
 9/26 anonim ***** válasza:
Akkor várj türelemmel. Ez tényleg lassan gyógyuló folyamat és hegesedés is lehet utána.
2015. dec. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És a hegesedés helyre tud jönni telyesen?
2015. dec. 15. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!