Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület lenne?

Ez fitymaszűkület lenne?

Figyelt kérdés
Lankadt állapotban teljesen hátratudom húzni a bőrt.Merev állapotban azonban kb. a háromnegyedéig megy és onnantól már nem megy tovább.Próbáltam még hátrébb húzni,de nem ment és nem is fájt.Azért lennék erre kíváncsi,mert azt olvastam,hogy a fitymaszűkület péniszrákhoz vezethet és most egy kicsit beparáztam :/.

2016. máj. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Valószínű.
2016. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Csak úgy önmagától nem foghátra menni .A fiúk ,férfiak nagyon kényesek a legkisebb fájdalomra.Te még meg sem próbálkoztál vele ,ha kicsit fáj is ,de hátra menne .

Sikosítóval biztosan menne .

2016. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez fitymaszűkület. Ha fájdalmat okoz, nem szabad erőltetni a hátrahúzást, mert csak megsérülsz! Fordulj ezzel urológushoz! Amíg rendesen tudod tisztítani, a péniszrák miatt nem kell aggódnod.
2016. máj. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%

Enyhébb fitymaszűkületed van.


Ha óvatosan csinálod akkor meleg vízben is tornáztathatod a fitymád ,óvatosan a fitymád hátrahúzkodod,és hetek alatt könnyebb lehet hátrahúzni már ,ha sérülést,fájdalmat érzel nem szabad csinálni.Van aki ezt sikosító segítségével végzik.


De urológushoz 14 éves kortól egyedül elmehetsz,nem kell beutaló,de tb kártyát,személyit,lakcím kártyát vigyél és a rendelési időre menj el.Lehet krémet írhat fel az orvos.

2016. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!