Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek is szokott nedves...

Nektek is szokott nedves lenni a makkotok amikor hatrahuzzatok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 30. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az a normális, ahogy a szájad belseje is állandóan nedves, még akkor is, ha csontszáraznak érzed.
2016. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, természetesen
2016. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak nekem mindig, és haverom szerint nem higienikus igy
2016. máj. 30. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez a normális dolgokhoz tartozik.Nem rég olvastam erről,hogy még a kutató orvosok sem jöttek rá,mitől lesz nedves .
2016. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért azt tisztázni kellene, hogy hogyan nedves? Vizesen nedves, mint a szád (amit nyálkahártya borít), vagy csak úgy kicsit zsírosan.

Gondolom az utóbbi, mert általános esetben némi faggyú termelődik a makk alsó részén (abból lesz az fehér túrószerű szmötyi is), ettől sosem lesz száraz a makk felszíne. (Nem mintha ennek sok jelentősége lenne, pl. a körülmetélés után a makk felszíne selymesen száraz lesz anélkül, hogy ez bármilyen gondot okozna.)

2016. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egészséges,ha nedves a makkod!Nem szabad szárazon tartani,mert kiszarad és akár be is repedezhet!
2023. jún. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Én nem vagyok körülmetélve, viszont évtizedekkel ezelőtt úgy döntöttem, hogy folyamatosan hátrahúzva tartom a bőrt. Azóta sosem marad alatta se csepp pisi, se fehér trutyi, nem volt fitymagyulladásom, és a makk felszíne pont olyan selymesen száraz, ahogy írod. ("Berepedezésről" szó sincs.) Átálláskor hetekig fura, kellemetlen érzés volt, hiszen nem voltam hozzászokva, hogy a ruha hozzáérjen a felszínéhez, de egyértelműen jobb, tisztább így.
2023. jún. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!