Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb hány centi bőrt kell hátra...

Kb hány centi bőrt kell hátra húzni a péniszemen? Kb 3-4 centit tudok rajta hátrahúzni. Mennyit kellene? Nincs vele valami baj? Vagy lehet hogy csak én gondolom úgy hogy keveset tudok rajta hátrahúzni? De azért elmenjek megnézetni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 4. 22:26
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja és 13 éves vagyok
2016. jún. 4. 22:27
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kellene tudnod hátrahúzni, hogy az egész makkot kilátszódjon. Ha fájdalmas a hátrahúzás, vagy nehézkes, akkor ott valami gond van, ami lehet olyan mértékű, hogy rendszeres óvatos húzgálástól rendbe jön, de az is lehet, hogy műteni kell. Szerintem először apukádhoz fordulj ezzel, nincs ebben semmi ciki, és ő majd megmondja neked, hogy kell-e orvoshoz menned, mi így látatlanban nem igazán tudunk ezen segíteni (és nem is igazán szeretnénk látni:D).
2016. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a hátrahúzás egyáltalán nem fáj. addig tudom hátrahúznimíg meg nem jelenik egy perem szerűség gondolom az a makk. régen mikor kicsi voltam le volt tapadva de az orvos megcsinálta. aztán utánna nem mostam. nem tudom hogy vissza tud e tapadni. aztán elkezdtem újra mosni. egy pár éve minden nap. ja és egy kis gyulladás is van a makkomon szerinttem. mert van ahol rózsaszín de van ahol kicsit lilás. az ajánlották hogy kenyem be neogranormonnal.
2016. jún. 4. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kik ajánlották, hogy kend be?

Szerintem mindenképp mutasd meg apukádnak/ha nem mered, akkor menj el az orvoshoz, mert vissza tud tapadni.

2016. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
egy régi kérdésben volt hogy kend be neogranormonnal mert az lehúzza a gyulladást. és az mi hogy a makkom tetején vannak fehér apró pöttyök? de annál jobban nem kell húzni hogy a makkom kilátszódjon? mert kilátszik
2016. jún. 4. 22:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De kilátszik az egész makkod?
2016. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mármint... látnod kell egyértelműen, hogy hol ér véget a makkod, a "feje" a péniszednek... Látszik, hogy onnan tovább már nem tudod húzni a bőrt.
2016. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen. olyan hogy húzom kilátszik az egész makkom olyan mintha valmi perem előjönne és egyszer csak megáll. miért lehet a gyulladás vagy kamilla teával mosni?
2016. jún. 4. 22:52
 9/14 A kérdező kommentje:
merev állapotban is ugyan úgy a makk mögé tudom húzni mint lankadt álapodtban is
2016. jún. 4. 23:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az teljesen oké, rendesen hátra tudod húzni, nincs ezzel gond. A gyulladásról beszélj apukáddal, mert ha olyan, akkor kéne látnia orvosnak, és felírnia rá valamit, ami biztos használ és jót tesz.
2016. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!