Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrni akarok karra bicepszre...

Gyúrni akarok karra bicepszre vállra mellre hátra szóval felső testre! De úgy szeretnék gyúrni hogy látványos izmaim legyenek ha ezt akarom inkább kis súllyal sokat vagy naggyal keveset? Írjatok példákat!

Figyelt kérdés
Egyébként 14 éves vagyok 185cm és 90kg!
2009. jún. 28. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit te akarsz azt tömegnövelésnek hívjuk . Ez esetben Nagy súllyal kevesebbet . De nem ezen van a hangsúly, hanem az étkezésen . Sok szénhidrátot és fehérjét kell bejuttatnod a szervezetedbe . Amúgy a 185cm és 90 kg elég soknak tűnik . Nem vagy te kicsit hájas ? Ha igen , akkor rögtön más a helyzet .
2009. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%
és ha felsőtestre elkezdesz gyúrni, akkor ne hagyd ki a combokat, vádlit, feneket sem. ugye nem akarsz nevetségesen kinézni? ha már elkezded, akkor ne végezz fél munkát! egyébként a jobb edzőtermekben általában rengeteg tanácsot adnak, vagy érdemes lenne valami testépítő honlapon érdeklődni... sok sikert! :)
2009. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jah egy kis felesleg van rajtam biciklizek és focizok szóval a combom vádlim izmos!!
2009. jún. 28. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt nezz szett, sok okos dolgot irnak.

2009. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen valami ilyet akarok énis.Én 14vagyok azt nemtudom hány cm de 58kg.Mondatok hogy sok szénhidrátot kell enni.Ilyen szénhidrátot nem lehet valamilyen italban gyógyszerben megtalálni?Amúgy most is súlyzózók bicepszre 9kg.mal.Ezt úgy végzem hogy jobb kézre 5 azután bal kézre 5.És ezt a sorendet 5x megcsinálom pihenés nélkül .ÉÉs még ezt a sorendet is 3x.Hasra is próbálok,de azt csak felülésel 30x.És ezt a harmincat 3x csinálom meg.Akkor még szoktam mellre.3kg.mal ezt úgy végzem el. de úgyérzem hogy a mell izmom egy kicsit gyenge.Már fél éve végzem ezeket a gyakorlatokat.A bicepszemen már észrevehető a külömbség.de a mellemen nem nagyon.Talán rosszul csinálom?Mi lehet a baj?Valamilyen energia italt kéne innom?
2010. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi ezt nem ide akartam.Bocs bocs bocs bocs bocs bocs bocs bocs bocs
2010. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!