Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás az ágyékom?

Gombás az ágyékom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hete enyhén viszkető érzést éreztem az ágyékomnál, reménykedtem hogy elmúlik de csak fokozódott és már viszonylag nagy területen piroskás és kicsit hámlik a bőr is ott. helyileg pontosan a herezacskóm mellett két oldala mentén felfele látszik főként a pirosság és a hámlás. Eléggé gombára utal, mit ajánlotok rá? a Canesten jó rá?

[link]

ehhez hasonló a "formája" de közel sem ennyire piros, igazából alig pirosabb mint máshol a bőrőm, viszont nagyon viszket.


a Válaszokat köszönöm!


2016. jún. 5. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

nezd , en a helyedben mindenkeppen inkabb orvoshoz fordulnek, mert az otthoni kezeles ( foleg, ha nem hasznal), akkor jobb esetben is csak eppen nem art tovabb.. erted, ugye? :) nem mellesleg, ha partnered is van, akkor mindenkeppen szukseges ot is tajekoztatni es kezelni is!! ne legyel felelotlen, sem magaddal, sem a partnerrel ( ha van) szemben sem! jobbulast kivanok!

sajnos lehet h a kulso tuneteket megszunteti a canesten, de valoszinu, hogy a kivalto okot nem.

2016. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

HÚÚ ,ez nagyon ronda,hogy lehetett eddig hagyni ?

Lehet hogy a Canesten is jó lenne ,de az orvos is .

2016. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
A múlt hetekben nekem is hasonló volt a Canesten kenőcs gyorsan megszüntette.
2016. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!