Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kaphat e gombás fertözést az...

Kaphat e gombás fertözést az ember arca? Régota gombás az ágyékom. Néha kenegetem canestennel. Lábujkörmöm is gombás. Szedtem rá egy 6 honapos gyógyszeradagot. De most pár hete nagyon elkezdet viszketni az arcom. állkapcsom. Fülem legbelül.

Figyelt kérdés
létezik kura vagy gyogyszer ami kiöli egy felnöt ember szervezetéböl teljesen a gombát?
2011. máj. 1. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet arcon is.
2011. máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász mit mondd? miért nem múlik?
2011. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom hogy candidás vagy, ezért hagyd abba a cukros ételek fogyasztását, a fehér lisztből készült pékárukat, tésztákat, mindent, ami egyszerű szénhidrátnak minősül, mert ezek táplálják a candida gombát. Minél több zöldséget, kevesebb gyümölcsöt, teljeskiőrlésű pékárut, és tiszta vizet fogyassz.

Hasznos lenne egy jó probiotikumot szedni, és sok C-vitamint is.

2011. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, még egy fontos dolgot elfelejtettem, hogy a gombát nem kiölni kell egy szervezetből, mert annak mindig vannak veszélyei (pl. az egyik gyógyszer, amit erre lehet kapni, az tönkre teszi a májat). Hanem meg kell próbálni a táplálkozással visszaállítani azt az egyensúlyt, ami azelőtt jellemzően megvolt odabent, vagyis a jó bacik és a rossz bacik megfelelő arányát újra létre kell hozni. Ezt tudod elérni, ha szeded a probiotikumot legalább 2-3 hónapig, akkor visszaáll a szervezeted egyensúlya, csak így tudsz "megszabadulni" a gombától.

Azt tudni kell, hogy az ilyen gombákkal mindenki együtt él, de csak azoknál szaporodik el akinek valamilyen módon legyengül az immunrendszere.

2011. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!