Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás vs szex?

Maszturbálás vs szex?

Figyelt kérdés
Természetesen a szex jobb, minden értelembe? Kíváncsi elnnék hogy mi a különbség. Az arcszőrzetre ugyanolyan hatással van vagy bármi másra, tesztoszteronra? Észre vettem hogy ha mindennap kiverem akkor nem olyan gyorsan nő az arcszőröm mint mikor 5napig nem nyultam magamhoz utánna pedig igen.

2016. jún. 11. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

egy kicsit erdekes a megfigyelesed, szerintem nem igazan van koze az arcszornek a masztihoz, maximum , ha valami nagyon kitekert modjat nezzuk annak, hogy amig nem csinalod, addig teng benned a tesztoszteron.... de ez igy kicsit vontatottnak tunik nekem.

az, meg hogy miben jobb , kerdes? akkor jobb a maszti, ha a partnered bena. egyebkent szerintem mindenki inkabb szexel, mint kiveri.

2016. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Már megint te vagy az, arcszőrzetes? :D
2016. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
belső folyamatok szempontjából :) de ez igaz mikor nem verem ki akkor teng bennem mikor pedig kiverem akkor hirtelen lecsökken a szint. Nem tudom hogy szakállnövesztés szempontjából hogy lenne a jó hány naponta, partner nincs sajna :)
2016. jún. 11. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
A maszti is egy szex forma,csak legtöbb esetben egyedül csinálják.A végeredmény ugyan az,csak az ehhez eljutásának mások a körülményi .Nem gondolom ,bármi köze is lenne a szőrzet növekedéséhez .
2016. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt találtam a "tesztoszteron fokozás tízparancsolata"-i közt: "Az általános hiedelem szerint a szex rontja a sportteljesítményt, azonban a rendszeres ejakuláció éppenséggel pont, hogy növeli a szervezet saját tesztoszteron termelését! Mi persze mindenképp azt javasoljuk, hogy ezt partner bevonásával oldd meg :)"
2016. jún. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!