Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor megoldás csak a körülmet...

Mikor megoldás csak a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Ha nincs mindenhol sejtesen letapadva, akkor van más megoldás? Csak akkor vállalnám a körülmetélést, ha nincs más lehetőség. Ha mégis arra kerülne a sor, mennyi időt kellene kórházban tölteni? Mire kell figyelni utána?Ha már hazaengedtek mehetek dolgozni? Mennyi idő után lehet szexelni?Tapasztalatokat is írjátok! 23f
2016. jún. 12. 13:34
 1/10 A kérdező kommentje:
8 órás, ülő munkát végzek egyébként!
2016. jún. 12. 13:35
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Körülmetélés a nagy mértékű fityma szűkületnél van .

Latapadást meg otthon is meg lehet oldani .Ezzel kevésbé szoktak orvoshoz fordulni .A kis gyerekeket szoktál ezzel a szülők orvoshoz vinni .

2016. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
próbáltam megoldani, sajnos sikertelenül! kisgyermek korom óta ez van
2016. jún. 12. 14:40
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Ha letapadásod van azt az urológus is fel tudja félni,nem lesz kellemes.A letapadást nem kell megélni,csak súlyos fitymaszűkületet.


Ha az orvos metélést hozza fel még kell mondani hogy csak végső esetben jöhet szóba és akkor más műtéti eljárást választ majd.


De még aznap műtét után haza lehet pár órával menni akár melyiket műtéttel is oldanák még a letapadasodat.1-2 hétig a seb nedvezhet,tehat gézre,betadin n oldatra szükség lehet és 4-6 hét a teljes gyógyulás.


Persze hogy van más megoldás.



A háziorvost érdemes megkérni 1 hét táppénzre írjon ki,adfig otthon kitapasztalod a seb kezelést mert előfordulhat hogy meló helyen is kötést,gézt kell cserélni és azt akkor a sc ajtót magadra csúkva még tudod tenni,senki nem is tudja meg

2016. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Mennyire tudod a fitymád hátrahúzni?
2016. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos elég nagymértékű a letapadas, egy kis hely kivételével szinte az egész a makkomra van nőve. Akkor is tud segíteni az urológus?/ egyenként önkielégítésnél, vagy aktus közben valamilyen szinten hátra tudom húzni,de csak egy kis részén megy hátra/
2016. jún. 12. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

A tini srácok megoldják ezt otthon .Ezt fájdalom nélkül nem lehet megcsinálni .Nem szeretnélek elijeszteni,de ha doki csinálja,egy életre nem felejted el,még a rendelőt is kerülöd .Azért 1-2 mp ért nem fognak érzéstelenitőt használni.Ezt még alig tizenéveseknél sem teszik meg .

csak úgy példaképen irom,az egyik 12 éves azt írta.

3 fogták le és egy mozdulattal a doki hátra rántotta.

Akkorát üvöltött ,hogy átszaladtak a mellettük lévő rendelőkből .Több hasonlóról tudok.Jah,és milyen nagy fájdalmai voltak napokig még utána .

Fokozatos feltépéssel meglehet ezt oldani otthon .

Persze a te dolgod.Bár kiskorodban megoldották már egyszer,de ha nincs rendszeresen utána hátra húzkodva ,képes újra letapadni .

Az urológián is adnak táppénze jogositó papirt,azt nem kell külön kérni .Azzal kel a háziorvost aztán felkeresni,ha mégis úgy adódna .

2016. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam feltépni, rengetegszer, de nem sikerült! Gondoltam, hogy nem kellemes, de már csak ezt látom megoldásnak.
2016. jún. 12. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Van más megoldás is erre, de azt nem olyanoktól kell(ene) kérdezned, akik soha semmit nem tapasztalnak, csak hallanak, olvasnak meg okoskodnak. Erre vannak szakértő emberek is, akik nem metéléspártiak, mégis tudják,hogy mi fán terem a dió!
2016. jún. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szervusz én nemtudom hogy milyen orvosnál volt az a 12 éves de ez bizarr. Mikor nekem csinálták a műtétet elaltatta úgyhogy nem éreztem belőle sokat tehát erről nem tudok írni, de ami utánna következett arról igen. Szóval annyira nem borzalmas max az első pár pisilés csíp meg aztán érzed pár napig vagy egy hétig. És ha jól emlékszem pár hét hogy a varratok eltünjenek. Szerintem nyugodtan menj el és talán meg lehet kérni az orvost hogy adjon be valamit. 15/f
2016. júl. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!