Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A külső fitymám egy részén...

A külső fitymám egy részén mintha hámlana a bőr mintha ki lenne száradva és picit csip is néha mi lehet ez? Fertözés? V szimplán ki an száradva a bőr? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ha csíp is, akkor biztos hogy vmilyen fertőzés vagy gyulladás. menj minél hamarabb orvoshoz, pár nap alatt antibiotikummal és krémmel rendbe jön.
2010. ápr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bőrgyógyász??v urológus?
2010. ápr. 12. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem első körben inkább urológus (főleg ha élsz rendszeres szexuális életet, mert akkor elég valószínű, hogy vmilyen gombás fertőzés). ha ott negatív lesz a lelet, akkor utána jöhet a bőrgyógyász.
2010. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazábol kb 2 hete nem sexeltem és ezeket kb 2 3 napja vettem észre...simán lehet gombás fertőzés a külsö fitymán szóval magán a péniszen?
2010. ápr. 12. 15:57
 5/5 anonim ***** válasza:
a fertőzéseknek van lappangási idejük is, tehát simán belefér az is, hogy két hete szexeltél és most jelentkeztek a tünetek. nyilván megfertőződni nemcsak szexuális úton lehet, lányoknál például gyakori, hogy nyilvános wc használata vagy uszoda után is problémáik lehetnek, férfiaknál is biztos vannak ilyen tényezők. viszont ha bebizonyosodik, hogy fertőzésed van és van állandó barátnőd, akkor neki is el kell mennie a nőgyógyászhoz, különben fennáll a lehetősége, hogy felülfertőzitek egymást a következő együttlétnél.
2010. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!