Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a herezacskómban,...

Mi lehet a herezacskómban, esetleg hererák?

Figyelt kérdés

16 évesen mióta az eszemet tudom a herezacskóm egész baloldala 2-szer nagyobb mint a másik (nem a here, hanem a zacskó) és teljesen jól kitapintható csomók, de rengeteg.

Én nem hinném hogy ez hererák, ugyanis ez nem a herén van, azokon nem érzek semmit! Másrészt (tudom nagyon hülye vagyok) de ezzel most kezdtem el komolyabban foglalkozni, tehát ez már vagy 5-8 éve így van, ebből következtetek hogy nem lehet komoly.

Abszolút, semmi tünetem nincs, azonkívül hogy nagyobb.

Vajon mi lehet ez?



2016. jún. 17. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy here zacsi,ami lefelé lóg,annak hogy lehet nagyobb az egyik oldala ? Sok mindenről olvastam,de ilyenről még sehol .A zacsi bőrből meg izomból van.Na ez legyen a kiinduló pont.

Izom csomók lehetnek,amit kitapintasz.

2016. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg variocele, vagyis visszér tágulat. Mutasd meg urológusnak.
2016. jún. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen izom csomókat tapint és valószínűleg nincs variocele.


Bal oldalon az ondóvezeték és a herevénák másképpen mennek a herében és te ezeket érzed a here mögött felett mellett... Ezek vastagabbak is alapból és nagyobbak lehetnek, mint jobb oldalt például. Szóval, te a vénákat, az ontóvezetékedet tapogatod ki. Az izmokat nem igazán tudod kitapogatni a herékben, mert azok nem olyan izmok. Ha kicsit kutakodsz a googlebe simán találhatsz képeket a herékről (nem vázlatok, hanem a rendes herékről) és meglátod, hogy minden rendben van. Ennek ilyennek kell lennie. ;)

2016. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is vannak csomók, a bal oldalon több is. Nekem ciszták, de azt mondták semmi baj vele, jó indulatúak.

De dokihoz nem árt ha elmész, utána megkönnyebülsz ha rájössz, hogy semmi komoly bajod nincs.

2016. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet ciszta, vizsérv, bármi. el kellene menned urológushoz és megnézetni
2016. jún. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!