Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres vizelet érdekes történet...

DeeJay Arnee kérdése:

Véres vizelet érdekes történet után?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap voltam gyúrni egyet a teremben,majd miután befejeztem lementem a zuhanyzóba. Nos,hát.. Zuhanyzás közben utolért a pisálhatnék (nem volt bent senki) de nem akartam ott végezni a dolgom,mert én sem szeretném ha más húgyjában tapicskolnék,ezért kiakartam rohanni a vécére,DE KÖZBEN BEJÖTTEK EMBEREK, így visszafordultam,de már nem bírtam tartani. Egy mini pánikrohamot kaptam,ezért MEGSZORÍTOTTAM A PÉNISZEM ALJÁT, közben meg a pisi zsett erejvél jött (én meg a hülye,nem elengedtem,mert mindegy már,hanem mégjobban odaszorítottam) és jelentkezett egy fájdalom (gondolom ezt mások is ismerik). Nos ma reggel mikor felkeltem pisilés közben fájt, majd a suliban miután elvégeztem a dolgom már nem igazán, de hazajöttem és a boxeremen pár rózsaszínes-sárgás foltot fedeztem fel,ami gondolom maradék húgycsepp,ami kiszívárgott,de véres. Most mikor voltam pisilni megint, az elején volt egy kis rózsaszínes színe, de utána már normális átlátszós-sárga. Ez gondolom nem lehet vesebetegség,hanem a tegnapi nap következménye,nem? Kellene aggódnom, orvos?


AMENNYIRE LEHET VÁLASZOLJATOK KÉRLEK



2016. jún. 21. 13:46
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha nincs baj, és innentől mindig pisi-színű a pisid, akkor nem kell aggódni, de azért én nem vagyok ebben járatos. Szóval, ha nem érzed úgy, hogy el KELL menned, akkor ne menj. De te érzed.
2016. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eh,elmentem a háziorvoshoz,megmosolyogta a történetet és mintát küldet velem, illetve egy tablettás kezelést írt fel.. Szóval nagy gond nincs. Jobb így,mint itthon idegeskedtem volna!
2016. jún. 21. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Annak a férfinak, akinek a jól vagyok és "nem kell pisilnem" érzésből a "frissen megjelenő vizelési inger" néhány perc alatt odáig hatalmasodik, hogy nem bír egy tusolást befejezni, mert "rögtön összepisálom magam" érzése lesz, annak az embernek biztosan van valami urológiai problémája.

Az iskolások is kibírnak egy tanórát.

2016. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!