Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 44 eves vagyok, aktívan...

44 eves vagyok, aktívan sportolok, egészséges életet élek, minimum alkohol, nem dohányzó. Amióta az eszemet tudom ingáznak a heréim a hasból a herezacskóba. De többnyire a hasban találhatóak. Nagyon zavaró számomra. Lehet-e ez rendellenesség?

Figyelt kérdés
Nemi életem saját megítélésem szerint kifogástalan, erekció, libidó, magömlés kifogástalan. Azonban rendkívül zavar, hogy (megfigyelésem szerint )hőmérséklet ingadozás miatt a heréim gyakran felhúzódnak a hasba. Nyári hőmérsékleten, nyaraláson déli országokban a herék helyzete teljesen normális. Olvastam erről, s ez szerint a herék nem bírják a meleget, ezért inkább a herezacskóban vannak, nálam ez fordítva van. Ez uyg tűnik nekem , mint egy paradoxon. Gyakorlatilag a nemi eletem kifogástalan, csak ez az optikai hiba zavar nagyon. Mi okozhatja ezt, jelenthet-e ez rendellenességet? Van-e esetleg kezelés, terápia erre?

#hererák #vándorhere #Rejtettheréjüség
2016. júl. 4. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Mindenki heréje összemegy a hidegben, és szinte eltűnik, kivéve, ha térdig lóg :D
2016. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
A fejlődés során a herék normális esetben a lágyékcsatornán keresztül ereszkednek le a hasüregből, és ott is maradnak. Ezt a folyamatot sok tényező megzavarhatja, és - főleg, ha a herék inkább a hasüregben vannak az idő nagy részében - foglalkozni kell vele, mert megnő a heredaganat (főként a seminoma) veszélye. Műtéttel az állapot korrigálható, keress fel egy urológust.
2016. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%

Senkinek sem megy össze a heréje.csak a zacsi bőre zsugorodik,mert az izmok a has aljához húzzák fel őket .

A herék akaratunktól független tudják helyüket változtatni.

Sok esetben mennek fel eredeti helyükre .A baj akkor van ,ha

nehézkesen tudnak vissza jönni ,netán fent is marad .

2016. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Le lehet varrni a herezacskóhoz, de inkább gyerekkorban szokták már ezt elintézni. Az egyiket nekem is levarrták, azzal nincs gond(attól eltekintve, hogy fáj, ha sokáig visszatartom a magömlést). A másik ingázik, mint a tiéd, ami szintén kellemetlen tud lenni.

A hererák kockázatát növeli a rejtett heréjűség, ha egyáltalán nem száll le valakinek, vagy akinek későn szállt le.

Szerintem, ha eddig kibírtad, most már ne műttesd meg. A műtét is elég kellemetlen.

2017. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!