Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület?

Fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Mostanában kezdtem észrevenni, hogy merev állapotban nem tudom teljesen hatrahuzni a fitymat. Amikor megprobalom olyan erzes mintha szet akarna szakadni. Nyugalmi allapotban nincs vele baj hatrajon de amikor merev akkor nem. Ez fitymaszukuletnek szamit? Vagy ez magatol megoldodik? Ha nem mit lehet csinalni? 17/f

2016. júl. 5. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Küldj képet privátban, ha ide nem akarsz kirakni és könnyebben meg lehet mondani

(Urológus szülővel)

2016. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Valószínű fitymaszűkületed van. Engem 7-8 éves koromban metéltek körül. Nekem alapállapotban se ment hátra. A távgyógyítás helyett inkább menj el dokihoz, itt senki nem fogja megoldani a gondod. Magától pedig nem fog helyrejönni. Vannak helyek, ahol lézeres műtéttel végzik, ott minimális a vérzés és a sebgyógyulás is sokkal gyorsabb, az eredmény is olyan, mintha gyárilag nem lenne fitymád. Nekem is így készült.
2016. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz minél előbb! Lehet még krémekkel helyre lehet hozni. Igen, a leírtak alapján fitymaszűkületed van. Ha elhanyagolod akkor később már biztos csak a műtét marad megoldásnak.

17 éveskorban már nem oldódik meg magától. Ha hagyod akkor csak rosszabb lesz.

2016. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkületed van.


Csak nagyon súlyos esetben kell körülmetélni,ezt kerület is el,ha felhozzná az orvos.Lehet még krémmel is lehet kezelni.


Mereven mennyire tudod hátrahúzni?

Vagy ha vízben ülve húzod hátra a fitymád mennyire megy hátra?


14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,oda kellene elmenned,beutaló nem kell,tb kártyát,személyit,lakcím kártyát vigyél.

2016. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!