Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok ajánlani olyan gyermek...

Tudtok ajánlani olyan gyermek urológust, aki nem körülmetélés párti? ( Budapest, Győr jöhet szóba)

Figyelt kérdés
5,5 éves a kisfiam. Decemberben fürdésnél nem tudtuk visszahúzni a fitymáját, kórházban szerencsére sikerült többszöri próbálkozás után visszahúzni. Ezután mondták, hogy menjünk majd el a sebészetre megmutatni, valami oka van, hogy fent maradt. Az egyetlen sebész Fehérváron, úgy felhúzta a kukiján a bőrt, hogy ordított a gyerek. Kapott Ftorocort krémet, 2 hét múlva mennünk kellett újra. Innentől, ha kentük szépen fel lehetett húzni, ha abba hagytuk úgy összeszűkült, hogy egyáltalán nem lehetett. Vissza mentünk 2 hét múlva, hárman fogtuk a gyereket, doki felhúzta a kukacot, ami alig ment fel és közölte hogy nincs itt semmi gond, fel lehet húzni... Jah, úgy hogy hárman fogjuk és ordít. Megint krémezés, pihi és menjünk vissza. Hát kössz, ide soha többet... Már a krém nem hat, picit tágul, de nem lehet hátrahúzni. Most az a helyzet, hogy a Heim Pálban műtik nyár végén, az egyik herécske nincs meg. Dr. Kiss András műti. A kukiját betadinozom 1-2 naponta, hogy ne gyulladjon be, egyáltalán nem lehet hátrahúzni. Jövő héten megyünk hozzá megmutatni a kukacot. Nem nagyon találok véleményt róla, ezért is tettem fel a kérdést. A körülmetélés kizárt, ne is írjon olyan, aki javasolja mert nem vagyok rá kíváncsi.

2016. jún. 26. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamat 1 évesen műtötte Dr. Kerkuska Székesfehérváron, nem leszállt here miatt. Mivel fitymaszűkülete is volt, altatásban azt is megoldották, nem körülmetélték, hanem felszedegették a bőrt, sajnos nem tudom mi a pontos eljárás. Egy napig volt nyűgös utána, azóta fel lehet húzni a bőrt. Más ismerős már ovis gyerekénél is végezték ezt az eljárást Fehérváron.

Szerintem kérdezd meg a dologról azt az orvost, aki majd műteni fogja, hogy lehet-e valamit tenni, ha már úgyis altatásban van, ami tartósabb eredményt hoz.

2016. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az csak sima altatás alatti fitymafeltépés volt, nem? Azt megcsinálják ébren is csak akkor ordít a gyerek...
2016. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Innentől fogva nem is értem ha kínzás nélkül a fitymád letaoadast,szűkületett még lehet oldani mért nem törekednek erre.Szegény gyerekek.


Remélem sikerrel jártok és jól lesz a kisfiú.

2016. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk már nem letapadásról van szó :( azt anélkül meg lehetne oldani, hogy vágni kelljen. Ráadásul már annyira fél szegénykem, hogy sírva fakad, ha szóba kerül. Remélem a későbbiekben kiheveri lelkileg is.
2016. jún. 27. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem csodálom, hisz úgy meg lett kínozva szegény, ráadásul hiába, jószándék ide vagy oda. És amíg ezt nem értitek meg, mit él még a gyereketek, addig ezt fogja ő méginkább megszenvedni!
2016. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!