Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy hatalmas, fájó pattanás...

Egy hatalmas, fájó pattanás van a péniszemen. Hogy nyomjam ki?

Figyelt kérdés

Már csak az is fáj, ha hozzáérek, ha elkezdem nyomkodni, rettenetesen fáj. Ez már nem az első alkalom hogy megjelent ugyanazon a helyen, de eddig hagytam lelohadni, ezért időnként újra visszanő.

Hogyan szabaduljak meg tőle végképp?



2016. júl. 6. 00:22
 1/10 zombienyul válasza:
57%

Először is csaj vagyok de valami kegyetlen mód sajnállak most.


Két választásod van, hagyod lelohadni és utána tusit/mosakodót váltassz, vagy hatalmas levegő, törcsi a szájba és kinyomod.


A kinyomást azért nem nagyon javasolnám, mert valamilyen szinten eleven lesz és borzalmasan fájni fog. Nem lehet amúgy, hogy rosszabb minőségű alsót hordtál? Vagy túl vastag anyagból van és a meleg miatt alakul ki?


Azt is kipróbálhatnád, hogy naponta többször tisztálkodsz ott. Próbálok a saját bőrömből kiindulni, melegben ha nem mosok napi 3-4 alkalommal arcot, akkor engem is betalál 1-2 pattanás.


Neked meg egy elég zárt helyről van szó, így még inkább meg van az esélye, hogy kialakul. :/

2016. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan hol van? Lehet orvossal kéne beszélni.
2016. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Egy pattanást akkor szabad kinyomni ,ha az sárgára érik .

Ekkor viszont tökéletesen úgy ,hogy még vér is jöjjön belőle

Az mossa ki a belsejét.Aztán lefertőtleniteni,pl clarasept derm-mel .Bíztos nem igy csinálod,és marad bent tokjából ,ami újabbat idéz elő ugyan ott.A művelet elvégzéséhez valóban össze kell a fogakat szoritani,de te kibírod,mert

fa..a gyerek vagy .

2016. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyelőre sehogy. Tetran kenőcsöt rá, esetleg ragtapasszal ragaszd le hogy befülledjen! Clarasept Derm-et ne tegyél rá, mert ha annyira fáj már most, akkor meghülyülsz tőle, annyira fogja csípni, ezt a #3-as "főokoskodónk" is tudhatná! Ha fertőtleníteni akarod, Betadine-t használj, és miután hozzányúltál a pattanáshoz, azzal is keféld ki a körmeidet, de jó alaposan!
2016. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamo77db ***** válasza:
Orvoshoz kellene fordulni. Ez nem játék!
2016. júl. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet nem is pattanás, hanem Fordyce, csak hasonlít a pattanásra és ha begyullad, akkor megnő és fáj, de azt nem lehet kinyomni
2016. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
De jó hogy egy pattanással is orvoshoz külditek .Mivel ez nem tartozik a sűrgősségire,lehet,sőt bíztos időpontot adnak .Ezek után mire oda kerűl valaki ,már nincs is mit megmutatni .Ha mindenki egy pattanással orvoshoz menne,Pesttől Záhonyig állna a sor .
2016. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
4 es.a kórházban is ilyen fertőtlenitőt használnak,meg még ennél erősebbeket is .A baktériumokat meg kell ölni,az ásvány víz nincs rájuk hatással .Menj el kozmetikába ,és kérdezd meg ott mit használnak .
2016. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nyugi van, ez tényleg csak egy pattanás...amúgy ma munka közben kipukkadt úgy hogy észre sem vettem...szerintem még vissza fog nőni, de valószínűleg akkor is megúszom ennyivel
2016. júl. 6. 20:31
 10/10 szamo77db ***** válasza:
Szerintem mindenképp orvossal kezeltesd. Ott értenek hozzá, megfelelő ellátást kapsz. És szépen meggyógyul.
2016. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!