Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudom otthon megoldani...

Deathmetal33 kérdése:

Hogyan tudom otthon megoldani a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Nyugalmi állapotban simán hátra tudom húzni a bőrt fájdalommentesen de mikor erekcióm van akkor csak nehezen tudom hátrahúzni mert olyan mintha feszülne...Hogyan tudnám otthon kezelni ezt a problémát? 15f
2016. júl. 14. 23:06
 1/9 gnoomage ***** válasza:
15%

Marha nagy death metalos vagy, erre meg félsz egy kis műtéttől? xD


Felszakítod magadnak, vagy fájdalmasan nyújtod, ami akár hetekig-hónapokig tarthat.

2016. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kifogtad a lényeget de tényleg..mi köze van a nevemnek a kérdéshez? kit érdekel?
2016. júl. 14. 23:45
 3/9 A kérdező kommentje:
itt ezen a nyújtás dolgon mit értesz? mire gondolsz pontosan?
2016. júl. 14. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

Fürdés közben "tornáztasd" a bőrt, húzogasd.

Intim sampon vagy babaolajjal segíts rajta hogy még jobban nyúljon a bőr.

Egy-két hónap és észrevehető a változás.

De most komolyan.

Egy fájdalommentes műtét és két hét gyógyulási idő az olyan soknak számít?

Inkább menj el megcsináltatni, sok időt spórolsz meg magadnak.

2016. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

4 es vágasd le a bőrt,ez valóban nem fáj,csak előtte kellemetlen az érzéstelenités.A következő 2 hetet meg nem részletezem ,mert senkit sem szeretnék elijeszteni .

Az igazat kell megirni,igenis lesznek komoly fájdalmas percek is,de túl lehet élni.Fel kell készülni mindenre.Tudod te milyen lelki traumán mennek át az ilyen műtéten át esett fiúk ? Még élnek nem felejtik el .

2016. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem távolítják el a bőrt, csak már súlyos szűkületnél ész.

Ez még bőven enyhe.


Egy vágást ejtenek rajta, majd visszavarrják. A műtétek utáni fájdalom meg mindig jelentkezik, azért nem írtam oda. De igen, fájdalmas. Nekem is volt még régebben.


Azt a lelki traumát meg el tudom képzelni... Nem nyesik le a francba az egészet, csak kényelmesebbé teszik...

2016. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne kisérletezz otthon, menj dokihoz, előbb rendbe jössz! 28L
2016. júl. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, 2 éve megműttettem (vagy 3 fene se tudja már). Menj dokihoz minél előbb, ha meg kell műteni meg kell műteni, ne húzd az időt, mert műtét után nemi életet nem fogsz tudni élni, aztán ha van barátnőd vagy csak lesz, akkor legyél túl ezen minél hamarabb. Igen, fájdalmas a gyógyulás, de simán túl lehet élni. Én egyáltalán nem bírom a fájdalmat, de nekem nem volt olyan vészes, hogy megmaradt volna. Inkább szokatlan lesz majd elsőre, ha begyógyult. Addig meg áztatni kell majd kamillában. Tehát MENJ DOKIHOZ!

18F

2016. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mereven is hátra tudod húzni nem feltétlenül kell műteni,14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz,beutaló nem kell,attól hogy megvizsgál az orvos,neked semmibe nem kell belemenned.Lehet csak krémet írna fel.


De meleg vízben is nagyon óvatosan tornáztathatod a fitymád,hátrahúzigatod,de ha 1 hónap alatt sem tapasztalnál javulást urológushoz érdemes lenne elmenned.

2016. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!