Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utan erzekeny a...

Korulmeteles utan erzekeny a makk. mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap mutottek es most a makk nagyon erzekeny.. boxert se birom felvenni csak hosszas kinlodas utan mert amint hozzaer valami mar ''faj'' is... valaki valami tanacs vagy tapasztalat?
2016. júl. 15. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez még egy darabig ilyen lesz sajnos, muszáj lesz szoktatni őt, ha eddig nem tetted meg. Az érzékenység remélhetőleg majd idővel elmúlik. Ha mégsem, akkor még sokáig szenvedni fogsz.

Sajnálom. :s

2016. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

A legtermészetesebb dolog ez .Eddig csak bőr fedte,most hirtelen szabadjára került .Több fiú írta következőt,lehet hogy hihetetlennek tűnik.Az első héten csak hálóingben tudtam lenni .Ez addig az is lesz,amig az érző idegvégződések el nem sorvadnak .A gatya majd ezzé teszi őket .Volt akinek pár hét múlva ,de volt olyan aki 2 évet írt,mire elviselhető lett .Tanácsot műtét utáni dolgokra az tud adni,aki átesett ezen .Meg talán még az is ,aki priviben írt ilyen fiúknak,és neki elmondták tapasztalataikat.Pl.nekem is .

Nagyon kevés olyan fiú van,aki a műtét után látogatja még ezt az oldalt.Legfeljebb akkor,ha utólag adódódik még némi gond.

2016. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszokat :)
2016. júl. 15. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
én pólóban és gatyában mászkáltam otthon, úgy, hogy felül kilógott a fütykös de úgy mozogtam hogy elfordultam és oldalazva mentem hogy mégse mutogassam a családnak. Úgy szoktattam meg, hogy kamillateát locsoltam rá, utána belemártottam és így megszokta az érzést. remélem segítettem.
2016. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkoztam h kamillaval megoldom a dolgokat. Koszonom:)
2016. júl. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!