Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk érzékenységi szintjéel...

Tyrion_Lannister kérdése:

Makk érzékenységi szintjéel kapcsolatban tudn@ v@laki 100%-ban kielégítő választ adni?

Figyelt kérdés

Tehát, 23 éves fejjel szégyen vagy sem felteszem a kérdést ami szeritem sokakat aggaszt, de én magam sem találtam választ rá, olyat nem, ami kielégítő lenne.

Tehát, volt már pár szexuális kapcsolatom de orális szexben eddig 2x részesültem és egyik alkalommal sem kezelték ezt a hölgyek "szakszerűen". A volt párommal próbáltuk,de iszonyatosan érzékeny volt a makkom mindenfajta érintésre. Jelen pillanatban is az,szárazon. Punciban semmi gond, ha nedves semmi gond, viszont vízben tapasztalok még túlérzékenységet, az orális szextől pedig egyenesen félek. Fitymaszűkület és ilyesmi kizárva, ebből adódóan nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet? Az új partnerem sem és én sem. Amikor bekapja nagyon jó, de van bennem egy félsz, amitől szinte elhúzom magam tőle. Valaki aki átesett ilyen problémán, hogy oldotta meg?


2016. júl. 8. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, hogy valakinek olyan érzékeny, hogy nem bírja, de lehet ezen változtatni, vannak módszerek, írj privátban
2016. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeket miért nem lehet ide leírni? Miért kell a privát? Tán ismerkedni akarsz a kérdezővel?
2016. júl. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehat erzekeny a makkod. Eddig ertem. Es mi a baj ezzel? Lehet, hogy hulye vagyok, de en nem tudok a sorok kozott olvasni....nem is akarok talagatni. Szoval ird le mi a bajod! Mit akarsz tudni?
2016. júl. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!