Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom és vesefájdalom...

Herefájdalom és vesefájdalom összefüggése?

Figyelt kérdés
Kérek ugyan beutalót urológiára,de hátha volt másnak is hasonló..olykor reggelente fáj a vesetájékom, de már napközben is előfordult. Ugyanakkor időnként,de nem párhuzamosan vele a jobb herém is. Mi lehet ez? A háziorvos legyintett a vesefájdalomra, hogy meghúzódott, megránthattam, menjek reumatológiára, de ez nem az!
2016. júl. 18. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Manapság az emberek jelentős része krónikus dehidratáltságban szenved, ez pedig vesehomokhoz, vesekőhöz vezethet. A vesék fájdalma egyébként kisugárzik, vagy a derék, vagy herék :-)) irányába.
2016. júl. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet vese is,ami sugárzik ahogy az előző válaszoló írta, de más is pl. ismerős azt hitte, hogy a veséje görcsölt be, az ügyeleten és urológián derült ki, hogy a heréhez vezető véna tágulata okozta a fájdalmat (varicocele). Mindenképpen csak orvos tud majd választ adni rá, addig is a sok folyadék nem árt.
2016. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem még több vizet inni (bár eddig sem hanyagoltam), s mintha ritkábban és kevésbé érezném, s csak a vesetájékon.
2016. aug. 2. 12:52
 4/5 anonim válasza:
Sikerült kideríteni?
2018. okt. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sajnos Magyarország jobban teljesít és még nem volt idejük az orvosoknak velem foglalkozni.... Egyébként egy végeredményt várok már egy hónapja. (nem sima vérvétel)

Lyme kór gyanú, de szerintem semmi köze hozzá! De addig nem csinálnak semmit még nem jön meg az eredmény...

2018. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!