Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha bekönnyezek ha elélvezek,...

Néha bekönnyezek ha elélvezek, ez normális?

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nincs vele semmi baj.
2016. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is teljesen rendben van.
2016. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Az jutott még eszembe, gondolj bele, micsoda katartikus élményen megy át az egész tested olyankor. Persze, hogy normális néha egy kis könny! Nincs semmi baj!
2016. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öcsém te aztán tényleg nagyokat élvezel ha besírsz tőle! Ügyes az asszony is biztos ;-)
2016. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én berekedni szoktam tőle. Percekig alig tudok utána hangot kiadni. Bezzeg közben! :-))
2016. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jimboka válasza:
Szerintem ez egy nagyyon veszélyes kór, azonnal hagyj fel az élvezéssel, különben megvakulsz!
2016. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szem és az altest bizonyítottan kapcsolatban áll egymással. Pl ha seggbe rúgnak, könnye lábad a szemed, ha meg kinyomják a szemedet, beszarsz. :-))
2016. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, olyan szűk volt a puncija hogy mindig bekönnyeztem miközben bőgtem mint egy jávorszarvas. Sajnos férjhezment azóta :-(
2016. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!