Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Valami van a makkom...

Segítség! Valami van a makkom tetején és nem tudom mi az. Valaki tud segíteni hogy mi lehet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, még szűz vagyok, szóval nem lehet nemi betegség. Mivel kicsi koromban nem figyeltem oda péniszem tisztítására arra gyanakszom, hogy annak a következménye,de nem merek se orvoshoz, se a szüleimhez fordulni. Aki tudna segíteni annak privátban küldök egy képet.

2016. júl. 24. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, küld ha gondolod.
2016. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küldd
2016. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, én is megnézném, kíváncsi vagyok mi lehet...

De egyáltalán nem jön le amikor tisztítod?

2016. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Küldd.
2016. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
helyesbítek: nem a kicsi kormomban nem odafigyelés az oka, utána olvastam és rájöttem hogy rövid a fitymafék és annak lehet a mellékes valamije(képeken láttam hasonló dolgot onnan gondolom)
2016. júl. 25. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyelj ha sok kis fehér pötty lenne a makkodon akkor ne ijjedj még,az nem betegség csak esztétikai hiba.pearly penyle papules(ppp)a neve.


Ha nem erre gondoltál írd le mi van a makkodon.,Képet meg senkinek ne küldözgess

2016. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!