Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mért kell lehurrogni valakit...

Mért kell lehurrogni valakit ha élni mert a vizsgálatokkal kapcsolatban a jogaival?

Figyelt kérdés
Csak pár olyan választ olvastam itt akik elfogadták bármit is dönt a kérdező a témával kapcsolatban.
2010. ápr. 19. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtenéd kicsivel bővebben? Nem értem, mire gondolsz.
2010. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok azt itt előre leszögezném,de nálunk is és a férfi egészségnél is előjöttek ezek a cikis vizsgálatok témaként(lányoknál mell,valaki beírta hogy bekukkantottak a lába közé,fiúknél here stb.)és többen írták,hogy ők nem vettek ezen részt és arról is írtak némely vizsgálat egyáltalán nem diszkréten folyt,esetleg osztálytársak jelelétében.Tehát sokan már csak ezért sem,és ahogy olvastam,akik a vizsgálatok hívei azok egyből leszólták őket,szerintem mindenkinek a maga döntése és el kell fogadni,nem kell beszólni.Én sem engedtem volna hogy mások előtt csináljanak ilyen vizsgálatot,de nálunk még nem voltak ilyenek,sőt a fiú ismerőseimnél sem.Ahogy kivettem amikor írogattak be,hogy kivel hogy volt,úgy láttam,a többség nem tudta,hogy nem kötelező,szerintem ha tudták volna akkor éltek volna a jogukkal és talán olyan dokihoz mennek aki diszkrétebb,márha mennek.De szerintem ez mindenkinek a maga választása kellene lenni és a legnagyobb baj,hogy tudniuk kellene hogy bármiféle vizsgálatnál milyen kéréseik lehetnek.Pl egyenkénti vizsgálat,mi pl kijártuk magunknak hogy bármilyen vizsgálat esetén más ne legyen bennt és elég legyen ott levetközni,ne kellejen alul öltözötten ácsorogni,meztelen felsőtesttel.
2010. ápr. 19. 09:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg,hogy dönthet másképp,az ő döntése,nagyon fiataloknál meg úgyis a szülővel lesz a dolog megbeszélve a dolog.Én soha senki döntésébe nem szóltam bele,lehet neki tanácsot adni,de nem kell lehurrogni senkit sem.
2010. ápr. 19. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
ezmost a sulis orvosi vizsgálatra vonatkozik? hát énmár 25 vagyok, jórég volt már nekem ez, de azt tudom, h egyáltalán nem csináltak ebből nagy ügyet és senki sem hisztizett úgy mint manapság szoktak....mi 3asával mentünk be, és lekellett venni a pólót, meg a nacit. senki sem hisztizett emiatt, senki sem szenvedett és kényeskedett h jaj én nem, én nemakarom h a csúnya doktorbácsi hozzámérjen, stb. mindenki tudta h ez rutinellenőrzés, és nemnagy ügy. csak mostanában van ez elterjedve h mindenki lázad, senkinek semmi sem tetszik, mindenki hibákat keres, megtagad mindent, szenved, hisztizik, stb. sztem ez az ami nincsen rendjén. és nem az h esetleg 2 osztálytársad mellett kell állnod bugyiban és trikóban. (mintha tesiórán az öltözőben nemez lenne....)
2010. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocs nem értettél nem alsóban állsz a többiek előtt,mint tesin.Itt írtak olyat hogy a here vizsgálatnál és a fityma vizsgálatnál látta a mögötte lévő ember amit a doki csinált,és csajoknál is amikor a mellüket nyomkodta,valahol meg bekukkantottak a lába közé is,azért ott ne legyen a dokin kívül senki.


Nálunk nem volt ilyen,de nem értek egyet az ilyen eljárással.Egyébként veled vagyok egyidős és mi sem szeretük ha egymás előtti vizsgálgatást,de nem is engedtük.Nem vagyunk egyformák.Én akkor is azt mondom,és döntsék el maguk.

2010. ápr. 19. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg túlzás, ami mostanság megy, a fiatalok már mindenre hisztiznek és folyton a JOGOK, a JOGAIK, no de azért az szerintem normális és érthető igény, hogy ha az orvos (asszisztenssel együtt) épp péniszt meg heréket vizsgál, akkor ne álljon már ott senki más, aki nem eü. személyzet... ennyire nem lehet sietős...

Egy szegény, harmadik országban, egy nyugati orvos jöttekor az üres és omladozó rendelőben tudok ilyet elképzelni, hogy normális, hogy ott állnak a gyerekek egymás után kb pucéron, ez nem európai stílus sztem

2010. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig van ilyen,sokan írták,oké hogy egyre szégyenlősebbek,de ha ilyeneket hallanak meg ezt tapasztalják akkor nem csoda hogy nem túl jól reagálnak a dolgokra.
2010. ápr. 19. 15:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk engem zavarna bevallom az is ha a nőgyógyászati vizsgálatnál ott állna és nézne az asszisztens is,addig jegyzeteljen,de tényleg ha nincs rá különösebben szükség ne legyen közvetlenül a vizsgált személlyel szemben.
2010. ápr. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!