Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem gynecomastáziám van?...

Nekem gynecomastáziám van? Lehet javítani rajta műtét nélkül?

Figyelt kérdés

Kb. 12 éves korom körül kezdett el a mellem nőni, és kb. 1 év alatt pedig elérte a mostani méretét. Most 19 vagyok, 190 centi 76 kiló (tehát nem mondanám magamat elhízottnak, az ideális testsúlyom olyan 78 kiló körül van, de mióta az eszemet tudom sosem voltam kövérebb 80 kilónál), folyamatosan diétázom már hónapok óta, igazából már alig fogyok sajnos, de ha igen, akkor azt mindenhonnan CSAK mellkasról nem.



[link]



Ilyen a mellem körülbelül, nincs megereszkedve egyáltalán, inkább kifelé türemkedik nem is kicsit, ezért nagyon látszik pólón de még pulcsin keresztül is. Az a bökkenő hogy ez a csávó egyértelműen elhízott és azért ilyen neki, én viszont nem vagyok az. Futás/mellizom edzés után jobban néznek ki egy fokkal (úgy kb. 30%al kisebbek lesznek) de ez csak közvetlenül edzés után van és egy óra múlva már megint úgy néz ki mint szokott. Anyumnak mutatom sokszor, ő azt mondja hogy bébiháj, kisbaba koromban is mindig hasra és mellre híztam, és szerinte ezért ott alakult ki a legtöbb zsírsejt (végtagokra szinte egyáltalán nem tudok hízni mai napig, minden zsír a hasam, a combom és a mellem tájékán oszlik el). Orvoshoz rendszeresen járok, háziorvoshoz is, egyik sem említette eddig a melleimet. Szerintetek ez lehet gyno? Vagy tényleg csak ilyen fos az alkatom, és edzéssel lemegy a mellkasomról a zsír? Most kezdtem el mellre edzeni, fekvenyomó paddal, súlyzókkal, fekvőtámasszal stb., nem tudom hogy fog-e bármit is számítani, eddig futottam de az nem javított rajta semmit. Köszi a válaszokat előre is!



#mell #műtét #gynecomastázia #férfi mellnagyobbodás
2016. aug. 22. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Na történt változás?
2018. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!