Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt már gynecomastia...

Kinek volt már gynecomastia műtétje?

Figyelt kérdés

Megköszönném, ha leírnátok részletesen az eseményeket.

Érdekel, hogy milyen mértékű volt az elváltozásotok, ha esetleg tudtok neten mutatni egy példát.

Valamint, hogy mi vitt rá a műtétre, voltak-e komplikációk.


Sikeres volt a műtét?

Visszajött az önbizalmatok utána?


Tudtok orvost ajánlani?


2016. aug. 23. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt nem régiben, másfél hónapja kb. Elmentem egy ingyenes konzultációra, rá nem egészen 1 hétre már műtöttek is. Maszek plasztika sebésznél voltam, a vérvizsgálatot elvégezték helyben viszont mammográfiára el kellett menni egy másik magánintézetbe. A műtétet altatás nélkül, csak helyi érzéstelenítéssel végezték saját kérésemre, természetesen lehet kérni altatásban is. Ha úgy kéred, akkor egy kórházban műtenek és egy estét mindenféleképpen bent kell töltened. Az én esetemben ott helyben a rendelőben kialakított kis műtőben került sor a műtétre, utána kb. 1 óra múlva távozhattam is. Az elváltozás pontos méretét nem tudom, de nem volt olyan nagy, persze így is zavaró volt nagyon. Ja igen a műtét eléggé kellemetlen volt, ha van rá lehetőséged én inkább altatásban ajánlanám. Utána jött csak ám a móka, a kompressziós mellény valami embertelenül kényelmetlen. 1 hétig kell állandóan viselned, aztán kontrollon leveszik a mellkasodról a "szorító tapaszt", azután egy kicsit könnyebb lesz a mozgás, és már esténként leveheted egy gyors zuhany erejéig. Utána még 4 hétig viseltem a mellényt. Van akinek 6 hétig is kell, ez a gyno méretétől függ, ha jól tudom. Az eredménnyel nem vagyok 100%-ban megelégedve, nem lett olyan lapos a mellkasom, mint szerettem volna. De majd tervezek rádolgozni idővel, hogy minél férfiasabb legyen. Persze, ahogyan korábban kinézett, ahhoz képest most sokkal jobb, szóval összességében mégis csak elégedett vagyok. Önbizalomban még most sem tengek túl, de valószínűleg ha ez lett volna az egyetlen oka az önbizalom hiányomnak, akkor másképp lenne. De kezdetnek jó lépés volt ez is...

Ha érdekel még valami kérdezz nyugodtan, ha pedig az orvos és az árak érdekelnének, azt is megírhatom privátban.

2016. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!