Bolcs vagyok kérdése:

Fitymaszukulet?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 16 eves srac vagyok es azzal a problemaval forsulnek feletek hogy futymaszukuletem van tudom ez eleg gaz a baratnomet is kezdi zavarni mert mivel nem tudom felhuz i ezert van hogy orakig csinaljuk hogy elmenjek es kezdek felni a dologtol hogy kesobb nem e lesz ebbol gond igazan az aggaszt a legjobban hogy amikor felhuzom faj a makkom es nem olyan konnyu felhuznom raadasul mar jartam ugy hogy veletlen felcsuszott es alig rudtam vissza huzni de ez nem lenyeges igazabol csak arra lennek kivancsi mi a gyogymod erre vagy hogy lehet kezelni a valadzokat elore is koszi

2016. aug. 23. 20:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Ne javasolgassátok úton-útfélen ameleg vizes tornáztatós módszert mikor egyikőtök se látta, se nem tudja, milyen súlyos a kérdezőknek a szükület! Nekem például nem segített volna, ezt is szakemberrel beszéltük át! Mert egy szakember sokkal jobban tudja mit kell ilyenkor tenni, ezért nem szabad félni hozzá fordulni, mielőtt viszont orvoshoz fordulsz, fel kell előbb készülni, ami nem azt jelenti, hogy elolvasol az itteni topikok közül valamennyit, vagy a 47%os mániákus okoskodó kommentjeinek a 99,9%át fejből megtanulod, hanem olyan valódi emberektől kérsz véleményt, akik jobban képben vannak ezekkel a problémákkal! Pl. olyanoktól akik már átestek valami fityma beavatkozáson de azt alá is tudják támasztani valamivel! Vagy ezzel foglalkoznak! Adott esetben több véleményt kérj, mielőtt bármihez is kezdenél! Én is így érzem ezért jártam jól! :)
2016. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 eXpeke válasza:
Nekem majdnem 3 hete volt műtétem,az enyém annyira rossz volt hogy merev állapotban csak nagy fájdalom árán tudtam lehúzni.A szexet meg egyáltalán nem éreztem,tehát semmi más mód nem volt rá csak a műtét.A műtéttől meg nem kell félni mert egyáltalán nem fáj,csak amikor beadják előtte az érzéstelenítőt az egy kicsit kellemetlen de ki lehet bírni.Az első 1-2 hét ami egy kicsit kellemetlen és nagyon érzékeny aztán már mintha teljesen meggyógyult volna.Teljesen elégedett vagyok az egésszel és nem bántam meg.Végre olyan nemi életem lehet amilyet szerettem volna,és már most hogy vannak benne még varratok merev állapotban sem fáj semennyire.Szóval ha neked is "vészes" már és úgy érzed hogy nem az igazi a nemi együttlét akkor mindenféleképpen menj el műtétre,én csak ajánlani tudom.Sokan mondják persze hogy ne mert ezért meg azért,de ők nem tudják hogy milyen kínnal jár az ami nekik természetes.Haladni kell a korral,mellesleg a metélteknek sokkal jobb a szex,mind a férfi,mind a női oldalról.:) Nagyon sok embertől hallottam akiknek szintén hasonló problémáik voltak.:)
2016. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!